The Last of US Part II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 4, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onda igraj na survivor ako hoces da je napeto uvijek i bices 99% vremena u stealth kao i u prvom dijelu. Mozes i custom tezinu napraviti, ima raznih opcija, a pogledaj i accessibilty opcije. Grounded nemoj, to je vec brutalno.
     
    Haker likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo upravo završio igru. Igrao sam na hard.
    Da je ocjenjujem dao bih joj visoku ocjenu, ali definitivno nije na razini prvog djela. Gameplay je miljama bolji ali priča nije baš na razini, neke stvari su mi jednostavno smetale, počevši od početka kada Abby ne pubija sve i onda se sve pretvori u sapunicu revange story.
    Igra je preduga za moj ukus, ovaj zadnji dio sa Kalifornijom je višak. Trebalo je završiti kada su se njih dvije porokale prvi put s tim da jedna nastrada i onda dođe ovaj dio sa kaliforniom i opet je pusti, otrcano skroz.
    Atmosfera, detalji, grafika, gameplay te stvari su bile vrhunske, ali opet bilo bi dobro da je bilo više zombija i možda koji novi tip. Prvi dio me je istraumirao, ovaj i nije baš, ali zato je stelth i rokanje sa ljudima mnogo bolje.
    Sad se bacam na god of war :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited by a moderator: Nov 7, 2021
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Živ bio stavi pola svog posta pod "spoiler"..., pa nije igra izašla 98e.

    Upravo igram dvojku, keca završio neki dan (kanio se jedno 3x godinama, odigram sat i izbrišem). E nedavno se baš nakanio, i moram priznat da je kec čista desetka. Ova dvojka je u svemu sem po storiju bolja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesu malo razvukli. Sve kontas sad ce kraj, a ono ima jos. Nije da mi smeta, dabogda ima jos :D
     
    Haker likes this.
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igra beton. Kad se sjetim silnog plakanja prije nego je izasla.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam ušao u igru a da nisam ništa znao jer sam se maksimalno trudio da izbjegnem spoilere. Sada tek malo gledam review i reakcije i vidim da se znalo prije izlaska da će Joel umrijeti, sreća pa nisam znao tako da sam u igri saznao.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsih ovu dvojku upravo, gameplay, grafika, sound, cak i prica - 10/10. Odigrao bi je opet, al 2 levela su me istraumirala, nije vrijedno pulsa 130 dok igras :D
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada sam odigrao kontam i hajde, ali nakon par dana tek vidim koliko su je usrali. Od ove male koja je od simpatične curice postala najiritirajući lik do ove nabildane od koje su htjeli napraviti anti junaka, pa do joelove smrti samo radi nekog "šoka" pa do zombija koji su potisnuti skroz, igra je mogla biti komotno bez njih o ratu dva klana ljudi i osveti.
    Priča nema ni glavu ni rep, plus milion ovih trowbacka pa se čovjek pogubi u svemu tome.

    Inače gameplay i grafika su vrh, šteta što su uspjeli usrat.n

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je stvarno bio dobar naslov, dva puta sam ga presao, definitivno opet na PS5.