VR oprema (Oculus, Vive, Index..)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Apr 3, 2013.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Komedija.
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    I to sve bez wireless dodatka koji košta 300dolara. Em je dizajn zastario da bi naplaćivali toliko za novi Vive, nema inside out tracking što ima PSVR2 i Quest 2.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Quest 2 je no-brainer za sada, osim što ima tu nesretnu Facebook integraciju al' šta je tu je.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bio prošli mjesec na Amazonu neki 'clearance sale' za Oculus Quest 1, ja brže bolje naručim preko Pesoto-a, reko da isprobam pa ako mi se ne dopadne uvijek se može prodati. Ja danas po paket kad ono poslali Quest 2. Nisam mogao vjerovati. :eek:
     
    Pelikan and igor.g like this.
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Znaju se često tako "zajebati" nedavno je bio poco f3 256gb za cijenu 128gb, nisu imali dovoljno primjeraka pa davali jaču verziju.

    Sad moraš uzeti i kvalitetno usb c fiber kablo (ako AirLink bude zezao) ako hoćeš da ga tjeras preko PC, taj snapdragon u njemu je slabašan.

    P. S.

    Starije revizije Quest2 su povučene iz prodaje zbog kožne iritacije koju uzrokuje ona spuzva unutra. Besplatno možeš naručiti zamjensku spuzvu sa oculus storea ako je production date januar 2021 ili ranije.
     
    Last edited: May 20, 2021
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Esh

    Esh HWB

  9. igor.g

    igor.g Komšija

  10. Reznor

    Reznor Overclocker




    Sent from my iPhone using Tapatalk