1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto kakva su vremena dosla, da je 6.28" "kompaktno". :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Drug uzeo 11 lite i može se nekako podnijeti u odnosu na 9 pro koji je do sada nosio i koji je doslovno kao bilja.
    I ja volim manje telefone ali kada naprave manji niko ga ne kupuje...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pita se milijarda Kineza i Indijaca. Mi im dodjemo kao baksis.
    Ja sam naviko na 6.6", mada ne bih volio da je veci.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo jedan sa xda pise da problem pravi zadnji update theme app,pa obrisi update pa vidi ima li poboljsanja

    Takodjer vidi,mislim da ringtone mozes postaviti iz theme aplikacije i mozda onda nece vracati.
    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    To sam zadnje sinoc uradio i evo nije vratio. Hvala. A iz tehme aplikacije se samo moze i postavit. Nekada odredis melodiju i ne promjeni je nikako.

    Valjda se nece vracati.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fakat treba imat OIS. Nedavno bio na putovanju i kad skontam koliko je slika ispalo mutno... Mnogo vise nego prije (vec godinama imao high end telefone, iako nesto starije, ali uvijek sa OIS). Sreca pa sam sve slikao vise puta.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  9. DSA

    DSA Aktivista

    Tako je, ko voli fotografisati sa telefonom ois je must have. A ne mora cak i high end, vec Samsung A52 ga ima
     
    dams82 likes this.
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stigao MIUI 13 na Redmi Note 10 Pro. Mislim da sa njim ide i andoid 12, vidjet cemo, skida se.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja otkako imam ovaj Mi 11 Lite 5G (od juna prosle godine), samo sam dva puta dobio neki update, jednom kad sam ga prvi put upalio i prije mozda 2 mjeseca, to je sve.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    https://ibb.co/2SJrQW5

    @Stevie_Ray Dobro, sta ima lose u tome? Telefon je star pola godine?

    Edit: trebao bi i Mi 11 Lite 5G dobiti isti update ovih dana, provjeri.
     
    Last edited: Feb 9, 2022
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma bio 12.5.x out of box, mozda se updateovao na 12.5.5 prvi put, sad je na 12.5.6. Poenta je da Xiaomi ne radi nista.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja odbijao update,odbijao,odbijao i vise mi ne dolazi nikako...kod mene 12.0.7
    Dobra stvar je da nema nijedan bug na ovoj verziji

    Ne znam kada ce miui 13 za mi 10t lite

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne razumijem, koliko updatea treba telefon da dobije u prvih pola godine, ako je dvije malo? Ako nema bitnih problema, za sta da rade update? Evo ovo je sad kod mene treci update za godinu dana, android 12 je stigao kad i na Samsung A52. Po meni, rade sasvim dovoljno.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Neko voli da update-uje svaki dan, neko voli da ne dobije update nikad ako sve radi kako treba.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Telefon nije narocito bugovit (iako ima bugova), ali za 7 mjeseci dobit samo dva patch-a jest malo. Ne ocekujem update svake dvije sedmice, niti zelim previse ceste updates, nego ovo pokazuje da oni nista ne rade.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta reći na ovo.
    Ja nikada nisam imao telefon koji se svako malo apdejtuje osim sigurnosnih zakrpa. iOS zna počesto ali sve minorne gluposti samo idu na živce

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod iOS to funkcionira bas kako treba. Godisnje jedan major, obicno u prvih sedmicu-dvije dana bar jedan patch, u mjesecima nakon majora idu nesto cesce minori da bi vec nakon pola godine minori bili sve rjedji.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ko im je kriv kad stalno moraju bugove ispravljat :D