All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uživo sa terena, još jedan junak koji najnormalnije vozi bez štopki, moraš gatat iza njega. Pišaj po sirotinji.[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma dobro nema vise mrtvih po nasiđ cestama.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ima macije oci ,sta kukas

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Druže, ovo je Ivan, auta su toliko prljava da se apsolutno ništa ne vidi, uživo je gore, ovi telefoni bolje slikaju nego što jest u stvarnosti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja jedino ne razumijem zasto policija ne zaustavlja ovakve. Budu akcije sa specijalcima da ti auto izvurnu a tebe prekopaju. Ali prodje lik bez farova i nista.

    Ne bi njih bilo toliko na cesti da ih kaznjavaju dok realno, 50% auta ima neispravnu signalizaciju.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Zamjena sijalica i nije neki trosak,mislim na ove stopke,signalizaciju,poziciju...moguce da i ne znaju da im ne radi...ali svakako da pravi velike probleme u saobracaju...isto je i kada ne radi jedan far,mislim motor dok se skroz ne priblizim i vidim da je auto.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta je ovo dizel 2.25 benzin i dalje 2.41, nikad veća razlika

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja bas sad gledam gdje da naspem i na petrolu i dalje dizel 2,46 a gazprom 2,26 :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod nas na Petrolu 2.25 dizel Benz i dalje 2.40, tako na svim ostalim pumpama

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad zvao petrol, rekoh da nije greska na onoj aplikaciji :), i 2,46KM. Ide gazprom ovaj put :)
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    Da li su ovo auta poskupila nova i polovna :) na proljeće kontam kupovati jedno manje auto (b ili c seg) vjerovatno novo, a usput sam bacio i oko na polovna za iste pare i meni se čini da je to otišlo gore...kad viđoh da je polo preko 30hilj, c3 oko 28 reko wtf, nisam ništa specijelno fitrirao na olx, novo do 30hilj.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam primjetio da su polovna auta otisla gore par hiljada.
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo mini update jer sam ljetos uzeo Passata CC.

    Opcenito zadovoljan sam, uložio sam malo više:

    Veliki servis
    Mali servis
    Neke sitnice (kablovi od brisaca)
    Klimu dopunio i ciscenje šta vec ide.

    Felge 17-ke
    4x zimske gume 205 50 r17.

    Uglavnom nije loše auto, ove gume od 50 su svakako dosta udobnije od 235 40 18 ke koje su ljetni par.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mora to doći i kod nas. Ja sam u HR prodao citroenku za gotovo istu lovu za koju je kupljen.
    Ako poskupe odakle uvoze moraju i oni podići cijene, to za polovna, a nova su već poskupila.ima neko vrijeme.
    Baš kada sam prodavao Citroena kontaktiram ovlašteni da vidim kako se kreću cijene i čovjek kaže mora depozit od 10k se odmah uplatiti jer dok dođe auto biće veća cijena jer su već tri poskupljenja bila.
    Nije ovo dobar vakat kupovati auta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima li neko u blizini Petrol pumpe da mi zbavi onog mirišljavog čikicu za auto? Da ne klapam samo radi toga u Sarajevo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kada zimi vozilo stoji u garazi, koja je procedura ? Koliko cesto ga treba paliti i ostavljati da radi?
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kakav miris je u pitanju :D

    Svakako redovno bacam 5-10km na neke koje traju dan dva.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  19. Reznor

    Reznor Overclocker

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovisi koliko će stajati.
    Generalno najbolja opcija je upaliti ga jednom mjesečno da ulje prođe kroz motor i ugasiti, nema potrebe grijati na radnu temp, ništa se ne dobija.
    Najbolja opcija je provozati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk