Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svakako nema case-a bez brendirane robe a brend narucis direktno od proizvodjaca i zivis sretno do kraja zivota.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Za Poco provjeri nillkin, spigen imaju maski do nekih 10eur su većinom.
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Slaba je ponuda na ebay brendiranih, nema dostave za našu državu, ja za svoj prošle godine naručio Spigen sa Amazona preko pesoto.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  4. DSA

    DSA Aktivista

    Ma hebo vise maske, nosim telefon godinu dvije, cuvam ga ko oci u glavi i na kraju proslijedim novog novcatog, sacuvao ga za drugog. Sad kad sam uzeo 13 pm odmah aktivirao i apple care+ i nosaj u uzivaj u telefonu
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Postujem odluku maksimalno. I ja bih tako al zbog prirode posla nisam u mogucnosti. A bas tako ko sto kazes. Od mene telefon ode kao da nije koristen. Od prvog dana u kvalitetan case i kvalitetan screen protector i ekran i kuciste budu bez packe i poslije dvije-tri godine.

    Vec kupio Mous Limitless 4.0 case i FloLab NanoArmor screen protector za 13pm kad ga na ljeto kupim iz kutije direkt u oklope


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. DSA

    DSA Aktivista

    Vidjeces kad uzmes kakva je zvijer od telefona 13 pm. Baterija je nerealna. Brutalna. Ako bilo sta napisem o brojkama ljudi ce me ismijati, nece vjerovati. Ali eto, sjetices se ovog posta
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ta silna zaštita je overkill. Ja na S8 imam najjeftiniju, najtanju maskicu samo pozadi i čudo šta je izdržao, kako ne vrijedi više ništa drndam ga dok ne krepa i opet izgleda odlično. Posebno flagship telefoni su kvalitetno napravljeni.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne trazim neku specijalnu zastitu, neko samo sliku koja realno prikazuje kakav je proizvod.

    I ovu sad sto imam, dosadila, pa reko da promjenim. Na slikama gledam telefoni s maskom, debljine 1mm.



    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Overkill je za nekog djecka iz kancelarije ali ne i za mene.

    I ja kad sam na godisnjem i na tripovima izvadim telefon iz oklopa i uzivam u premium osjecaju al tad je i premium okruzenje. Na poslu je skroz drugacije a posao je veliki procenat zivota.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker and dams82 like this.
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Tako je bruda, heavy duty

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta ce ti za Poco kad dodje case njegov original sasvim dovoljan a i ne isplati se ulagati u neke fancy casove u telefon od 200-ak eur.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Dodje transparentno bezbojno sranje, bez ikakvog gripa što se zamelja i užuti.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni su one maskice sto dodju uz xiaomi/poco odlicne,jedino eto sto se uzute a zadnje telefone sam mijenjao brzo pa nisam ni kupovao dodatne maskice...inace odmah narucim 2 maskice i 2 zastitna stakla,kada kupim novi mobitel

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Last edited: Jan 8, 2022
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ljudi ne kupuju ne bi ovi pravili.
    Meni je ludilo dati preko 600km za glupost poput telefona, neko digne kredit da kupi najnoviji iPhone.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma do 500KM plafon :D Sve preko je bacanje para

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Do 500 KM su sada budzet telefoni...od 500-1000 KM srednji rang ,flagship killeri od 1000-2000 KM a premium 2000+ KM
    Pa bujrum,saso mange

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    budget telefon bio 130KM shaomi, sad shaomi u rangu iphone-a :D po cjeni naravno.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nije xiaomi nikada imao model ispod 200 KM,mislim na nove.
    Najjeftiniji su im uvijek iz Redmi A serije...koji su oko 200 KM pocetna uvijek...bio je doduse jedan jos jeftiniji,Redmi Go ali to je smece,vrti se na androidu go...sa 1 GB rama .

    A sto se tice ovih najskupljih modela,od kojeg god brenda da su...meni je nonsens davati tolike pare za mob ali dobro,ocito je da oni imaju svoju brojnu publiku pa samim tim i prodaju.

    Sjecam se dobro prije 8-9 godina kada je probijana granica od 1000 KM ,kako se komentarisalo

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk