P: Kia Sportage 2018 1.7 CRDi

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by aeRo, Dec 24, 2021.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Pozz forumaši,

    Nisam dugo ulazio pa vidim da se promijenilo štošta što se tiče kategorizacije i threadova. Ukoliko je još dozvoljeno hoću da izreklamiram Kiu.

    Prvi vlasnik, auto je doslovno kao novo. Kupljeno u 7. mj. 2018. od čega je godinu bilo garažirano dok sam bio u Danskoj. Prodajem isključivo jer je meni ispala dobra prilika za upgrade a inače se nisam planirao rastati od njega do kraja garancije jer je auto do sada se pokazalo odlično.

    Cijena na OLX je 35.000 KM ali to je naravno cijena za dalje pregovore, a lokacija je Sarajevo.

    Ako je neko zainteresovan tu sam da se auto pogleda. Link: https://www.olx.ba/artikal/45361469/kia-sportage-1-7-crdi-2018-god/
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gledao sam ove kie strasno izgledaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Sto se tiče dizajna extra je auto a i generalno u ove 3 godine koliko je kod mene ništa kucnulo nije. Od mene sve preporuke nevezano za ovu moju prodaju. Jedino što je teže prodati kod nas nego Golfa ili Audi-ja kad dođe vrijeme za rastanak...
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ja sam isao u KIA centar i probao i sve, ali smo htjeli bnenz i da ugradimo plin po njihovoj preporuci, ali da ne gubimo garanciju, jok...
    Smara, ma nece se kjvariti, ali ne moze garancija...
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Za sve osim tekućine na brisačima gubiš garanciju :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zato nisam pazario :)

    reko jel utice ako otpadne nosac motora od plina, kaze moze uticati :)
    Reko tnx but not tnx :)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni nisu jasni ovi sto daju garanciju na auta gdje ugradis plin...
     
    suppa_FMB, Neraa and aNaToMiC ! like this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    blago tebi :)