Igre 2022

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Dec 6, 2021.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ja imam ps4 kontroler i opet moram koristiti xbox controler emulator da bih mogo igrat na PCu :) a igra pici na 100fpsa na 1080ti 1440p na origi grafici


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moze ona picit 100fps ali kad zagusti past ce fps zbog tog matorog procesora.

    BTW probao sam lockat fps na 30, ma nema teorije, nikako nije usporedivo sa 30fps na konzoli. Djeluje vise kao 20fps.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nisam primjetio da je cpu usko grlo, a ja igram na ultra sa par postavki na origi i ne pada ispod 60


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko si zbilja igrao? Jer prva borba sa Strangerom po snijegu mi je dramaticno oborila framerate. Prije toga je islo posve glatko. Imam isti CPU kao i ti.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Igro sat-dva. A pratim non stop gpu usage i stalno je na 99%, tako da nije do cpua. I ako padne onda je zbog gpua.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ti znaci ne igras nego pratis GPU usage. :D

    Kako je do GPU ako GPU usage padne ispod 99%? Kako moze bit do GPU-a? :D
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imam onaj riva tuner osd non stop pa vidim, a rekoh da je non stop na 99%, de citaj bemu :) evo poglej





    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Stevie_Ray likes this.
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Ala su ga pretplatili za genericke igre, smrad Kotick ostaje kao CEO. Bethesda u poredjenju izgleda kao sića, a katalog igara dosta bolji. PS only igrači na aparatima:D:D
     
    Last edited: Jan 18, 2022
  10. vutra

    vutra Komšija

    Koliko sam skontao, ostaje do završetka cijelog procesa, a onda Phil sjeda u fotelju.

     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu ljudi napraviti nista kvalitetno, lakse kupiti :D nema sta, ako sad ne budu dominirali trziste, nece nikad. Sam Call of Duty je nekolilo desetina miliona korisnika.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sve mi je više drago što imam Xbox :) i naravno PC :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Neće CoD preko noći postati ekskluziva ali hoće vremenom. Sad je MS u vlasništvu Crash Bandicoot IP-a, koja komedija.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da su barem kupili EA pa da naprave pristojan BF napokon.
     
    forzamilan likes this.
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Last edited: Jan 19, 2022
  17. monK

    monK Komšija

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mene licno kao korisnika PS, ovo u opste ne tangira. Ne znam kad sam zadnji put odigrao sta od BlizActi. Bliz, igrao Diablo 3 kad je izasla, znaci davno. Super igra. CoD (zadnji CoD sto sam kupio bio BO2) zadnji koji sam igrao je Warzone malo sa rajom plunder mode, ili sta drugo od Activision.

    Za mene kao pojedinca korisnika PS ovo moze biti samo pozitivno jer ce 'natjerati' Sony da se potrudi vise ako hoce da nastavi da bude kompetitivan. Kao sto je Sony dominacija na last genu natjerala Mikrosoft da se trgne. Samo naprijed.
     
    Vedo likes this.
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jest, samo sto Microsoft ima para na bacanje, a ovo je veliki udarac na profit Sony-a, veliku marzu uzimaju za sve transakcije. Tesko se sa manje para potrudit.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je opet Sonijev problem. Ja kao consumer uvijek imam izbora. Kao sto sam favorizirao jedno vrijeme XB/XB360, pa se presaltao na PS3. Tako i sad postoje opcije ako budem nezadovoljan. Za sad nemam apsolutno nikakvih razloga za to.