Igre 2022

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Dec 6, 2021.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma aktivirat jedan mjesec gampass da predjem novi TES, ovo ostalo me ni ne zanima, osim Diabla. Mada mi nismo ni ciljana publika ove kupovine, nego ovi sto trose bruku para na CoD skinove i Candy Crush. Ne utice na mene nesto posebno, ali ce biti zanimljivo vidjeti kako ce Soby reagovati.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ni na mene, a i briga me ko će imati bolje igre. Jedine će problem biti ako morao kupovati obje konzole da odigram sve što me zanima.

    Nema se šta Sony trzati, ako nastave praviti kvalitetne od već postojećih IP-ova nema zime.

    Ima se trznuti kada su u pitanju cijene i politika koji vode.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. monK

    monK Komšija

    Pravo takmičenje je sa Tencentom.

    Nema ovdje nikakvog sukoba Sony vs. Microsoft, iako možda djeluje tako na površini.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Doslovno nikakav uticaj na moj izbor PS ispred XB ovo nema za sad. Isto i sa Bathesda kupovinom. Fallout 4 kupio poigrao 2 sata ugasio i izbrisao i nikad nisam vise skinuo. Skyrim imam ali nikad me nije privukla da je u opste i instalisem. Nije za mene. Isto i sa BlizActi nisam nista od tih kompanija poigrao bas godinama nit me interesuje. Diablo 4 uzet ako mi se svidi kako sam svejedno i planirao. Cekat da izadje pa onda skontat valja li cemu, ili je samo Diablo 3 dlc.

    Postoji uvijek opcija da obje konzole budu imale odlicne igre, pa tako i opcija da se posjeduju obje konzole bude isplativa.

    Od svih igrica koje izlaze ove godine samo me interesuju Elden Ring, Horizon, GoW, Gran Turismo 7 i mozda Dying Light 2.
     
    Vedo likes this.
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta ce se truditi kad znaju da ce prodati milione primjeraka bez problema. Mozes preskocit 5 pokemon igara da dozivis par promjena.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

     
    Sena and Lamagician like this.
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Matalooo :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

     
    Ragnarok likes this.
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Street Fighter 6 - Teaser Trailer

     
    NeTRa1der and NAILS like this.
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Neće Japanac da se muči:

    [​IMG]
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Jako vazna i beskorisna informacija, lik kuka kao da su ugrali source code igre nekome. Platili i cao, sta ima veze :)
     
  13. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Fakat
    Pa u Mass Effect 3 su ubacili sliku sa Shutterstocka kao fotografiju jednog od glavnih likova bez maske :D
    To se stalno dešava jbt

    Na kraju krajeva, ako je dostupno za pare - ljudi kupili, platili nekakvu licencu ili prava i koriste. Zdra'o
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ohhhh boyyyy[​IMG]
     
    Vedo likes this.
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    PC port big yikes, konzole makar nemaju stutter fest ali je fps na sve strane kao na PC. Vidimo se tamo nekad 2023e Eldene rinže o_O 10/10 How yes no.
     
    Last edited: Feb 25, 2022
    Stevie_Ray likes this.
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    https://www.techpowerup.com/review/elden-ring-benchmark-test-performance-analysis/

    Igra je tehnicki govno, nema sta.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam jos poceo Elden Ring jer me Horizon Forbbiden West ocarava. Nista mi se drugo ne igra. Fenomenalna igra.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na Xbox-u u kombinaciji sa VRR tv-om ide odlično u performance režimu.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas igram Horizon i uletim u party kod raje koja igra Elden Ring. Igraju u coop pomazu ovom kojem je ovo prva 'souls' igra. U 3 sata nisam cuo i jednom da neko se zali na lag ili padanje frejmova. Sve trojica su na PS5. To izgleda PC jedini najebo.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na PC-u je najgore. Na Xbox-u najbolje jer ima VRR, PS5 ni u planu za sada.