P: Samsung Odyssey G7 32'

Discussion in 'Računari i komponente' started by Sena, Jan 29, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prodajem navedeni monitor, perfektno ispravan.
    Kupljen sa CU.
    Dodje fiskalni racun, origjnalna kutija, napojni kabal i DP 1.4 ( nije neka sreca, ali moze posluzit )
    Razlog prodaje, manjak prostora, i nekoristene samog ekrana u zadnje vrijeme, usljed koristenje C9 zbog vece radne povrsine, koja mi je sve vise i vise potrebna.
    Cijena 1400KM.
    Kontakt 065 689 048, iza 17h samo.
    Viber/Whatsupp mogu, i samo preuzimanje od kuce ( uz Covid-19 mjere )
    Ovde bez upada na temu, sva pitanja pa i oko cjene na telefon ili eventualno PM, iako nisam cesto na forumu.
     
    Last edited: Jan 30, 2022
    RaP likes this.
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    bhd and Haker like this.
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Na PM ili preko telefona o cjeni.
    Vidio sam sve cjene sinoc, tako da ovo gore jeste start cjena, zato i rekoh upite oko cjene na PM ili broj licni.
     
    Last edited: Jan 30, 2022
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uvijek se sve moze dogovoriti, samo sto nisam kao prije toliko popustljiv, ali eto kao sto rekoh sve se moze dogovoriti, ali ne bih vise da pisem ovde.
    Koga zanima, pa cak i po manjoj cjeni o novog kako je kolega stavio gore, neka se javi.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Izvinjavam se na pogresnoj cjeni, jos sam jednom detaljno pregledao OLX i nasao svoj racun koliko je placen.
    Korigovana je cjena, uz moguce spustanje do 50KM.
     
    Vedo likes this.
  6. selvin

    selvin Moderator

    Mogao je komotno stavit i 350 jer ga nema na stanju, sad ga ja maksuz pitao. Kad mu dodje stavit ce 1700, klasicni sverceri. Dzaba snizavas @Sena, ako mislis da vrijedi 1500 stavi tu cijenu. Ovo na olx je smijurija sa cijenama. Stavljaju sto jeftinijw robu koju nemaju, a ono sto imaju cijene ko u radnjama, 5% nize. Imaju marzu 30-40%, sve to treba inspekcijama prijavljivat.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uh, onda ide 1400 uz tih petobu manje ako je ozbiljan neko. Monitor je ocivan, samo je prostor problem. Evo jos jednom cu korigovar cjenu.
    Jbg ne pratim olx i te likoce, pa zato.
    Hvala selvine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moze lock, odustao sam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.