Zamjena Coolera

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by bhd, Jan 22, 2019.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Puno je osam godina..., ne bih to koristio.
     
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Naravno da ne podrzava LGA 1700 procitaj ispod sta pise .. za sve starije AIO nude mogucnost nadogradnje 1700 bracketa preko TT supporta uz dokaz o kupnji,ali za starije modele ne vjerujem da nude osim kupovine bracketa.

    To support the latest Intel LGA1700 CPU socket, an upgraded mounting kit is required for your choice of Thermaltake compatible cooler;
    please contact your local Thermaltake representative office or resellers for more details.

    Uglavnom se kupuje i cijena je 10-15$

    https://www.amazon.com/Thermaltake-...-CL-O032-PL00BL/dp/B09LLYRWDQ?ref_=ast_sto_dp
     
    Last edited: Feb 13, 2022
  3. Stryker

    Stryker Komšija

    Cijenjene kolege,

    Zahvaljujem Vam na savjetima. Upratio sam da se mora nabaviti dodatni bracket.

    Ostavit ću onda ovaj AIO za starije procesore a dječak koji ima taj Intel i5-12500 je naručio Arctic Cooling Liquid Freezer II 240 AIO za 200 KM sa dostavom. U izboru je bio i Noctua NH-D15 ali je presudilo što je ovaj jeftiniji.
     
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    Da ne otvaram novu temu, da li se gdje u Sarajevu može naći npr. Arctic P12 PWM PST 12cm ventilator? Treba mi Pressure-optimised za Tower Cooler sa malo više od 1200 rpm.
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Mislim da nema nigdje u Sarajevu PST i ima samo PWM u plusu.Prijatelj moj je trazio upravo PST i na kraju je kupio na piku onaj pack 5 komada.
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    Pitaj ga bili prodao jedan :)
     
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Svi su oni u pogonu oko par mjeseci,a govorio mi je da ce mozda jos 3 komada A-RGB za AiO uzimati.

    Problem je na komad uzimati preko pika jer i ovi novi P12 PWM PST CO su slicna cijena oko 25km+8km postarina pa je isplativije pack 5 komada kupiti.
     
    iPlay likes this.