All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Passat B6 ko hljeb


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Što ja mislim da je neki scenic

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma Passat, što više ih gledam, više mi se mondeo moj svidja. Gledam Mondeo, generacija kao moj prošli, Mk3 FL, svaki u boljem stanju od ovih B6. Svaki ovaj B6 hrdja, i golf 5. Ne dao bog da bilo ko drugi tako hrđa, ne bi čovjek mogao opstati od vw-ovaca, al kad bajo moj passat hrđa on to radi najbolje... katastrofa auta, ali ljudi ih i dalje kupuju. Plus svi ostali problemi na njemu, od ručne, motora, dizni, sve im je loše.. ali to je ok...
     
    nenji_avero likes this.
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kod mene CC stvarno top stanje unutra nema nigdje da se primjeti izlizanost i sl.

    Cak i kožna sjedišta su u vrh stanju, nakon 10x godina.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma znam da sam neodg.skroz jbg nisam imao kad da sredjujem.Zato gledam da park.na ravnom vazda a ako bas moram na brdo na trotoar se nasadim :D ili stavim pod tocak ( imam dva ona djavla za to ) Ostavljam auto za maj prvi da mi to sredi

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisi ti vidio mercedesa tih godista sto hrdjaju, modeli koji su novi kostali kao tri Golfa.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    W203 modeli pre facelift, poslije fl-a rijeseni problemi s hrdjom. I uglavnom modeli tih godina do facelift verzija.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ćopiše me, išao sam oko 65kmh ograničenje 50 u sred ničeg pravac kilometar.

    Jel to znači da sam 5kmh preko ako je tolerancija 10kmh?

    I koja je procedura u HR, predpostavljam ga ću platiti na granici kada se vraćao.



    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Nisi 5 nego 15 preko, samo kazna ide do 20 preko, nema zabrane upravljanja. Ne znam kako ide u drugoj državi plaćanje...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    A vidjet ću. Išao sam brže možda 80 i ugledam ih snimali suprotnu stranu, krenem kočiti i oni se okrenu i snime me. Sad koliko pitanje je, kako god brzo ću saznati :D
    500 i 1000 kuna su minimalne ljepota šta god.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kod nas je zakon svakako napravljen da stiti samo one na pozicijama.

    Zaustavi te papak sa znackom, vrhunac zivota mu peglati te za prvu pomoc.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja nisam kod nas nikada imao problema. Loko slabo vozim a i kada zaustave znam policajca ko selo veselo. Po bih kada zaustave ako sam kriv ja kulturno kažem da napiše kaznu, do sada me svaki put pustili.
    Ovdje po hr kuda vozim najviše cesta je takva da je jako teško voziti 50 na ovim pravcima. Do sada sam imao sreće, znam i gdje budu ali jebiga sad se nešto zapričali i hop.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    @Haker Gdje su te uhvatili u HR? Ja idem 6-7 puta godišnje do Makarske zadnje 3 godine, nikad me niko nije zaustavio, a na nekim mjestima na magistrali gdje je ograničenje 60 se bez problema može voziti 100+... Ako me uhvate, donji sam :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Otočac, lika. Nidam ni ja nikad oko mora vidio patrolu. To samo po ovim vukojebinama izgleda

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Zna li neko da li treća osoba uz punomoć može podići moju vozačku npr, nakon što odleži zbog zabrane upravljanja.
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel se može samostalno bez dekodiranja promjeniti baterija na daljinskom?

    Nije teško zamjenuti po yt klipovima al da li ce tražiti spajanje na racunar i sl?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne bi trebalo, neće ključ tek tako izgubiti sinhronizaciju s autom, inače bi svi išli u ovlašteni radi par maraka :D
     
    Eldorado likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zamjeni slobodno.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja mijenjao sebi i kuciste i bateriju. Baterija Duracell u Bingu, kuciste ebay.
     
    Eldorado likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li slucajno kod nas kupiti FM BT modulator a da je stereo ? Da ne cekam preko neta a nisam ni siguran da li su stereo ili mono pa kontam mozda neko koristi pa iz prve ruke zna.