Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema načina osim da sada otkažeš i onda odeš i kupiš godišnji. Koliko vidim to je jedina opcija, ja ću za koji dan.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Prebacio sam se na family plan ali nikako ne kontam kako da kada dodam clana u family grouo taj clan moze da koriati premium usluge.Suprugu dodao ali kad udjem u njen yt nista ima samo prijedlog da uzme sebi premium za pare?Ne kontam?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Uh, to je kiks.

    Prvo moraju biti clanovi Google Familya - kad acceptaju Family clanstvo svi koje zelis da imaju YT Premium, onda aktiviras Family plan....
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne mora, Family plan se može prvo aktivirati pa onda dodati članove, barem je tako meni bilo prije nekoliko mjeseci. Isto tako se Payment Profile za svakog člana morao poklapati sa regijom.
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa jbg onda znaci sta?Da mora i supruga na vpn na Tursku da joj bude aktivno il sta vec?Debilitet.Mislim da cu uzeti sebi samo i cao.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja bih ti ovo preporucio (i sebi sam tako uradio)

    Napravi treci account, linkaj ga na Android TV-u, sa njega napravi novu familiju i dodaj svoj i suprugin account (i ostale korisnike kojim zelis dati YT Premium).
    Kada svi prihvate, sa "treceg" accounta plati YT Premium, a njega linkuj na TV. Na taj nacin, YT na TV-u nece vuci ni tvoje ni suprugine preporuke (meni je ovo islo na zivce, pa sam TV-u dao novi/poseban account), a nece te bombardovati reklame ni kada preko daljinskog pokrenes neki YT video.

    P.S. Ne zaboravi spasiti password od tog treceg accounta :D
     
    EL NINO CFC likes this.
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo ovako sam rijesio.Vrlo jednostavno.Unutar google play store-a u settings pa family pa manage family members dodao samo privilegije za suprugin account i to je to.Cim je usla na yt pojavi se welcome to premium i to je to.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    hurmash1ca likes this.
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw da li je iko pokusao da plati i da aktivira disney+ preko vpn-a a konkretno turskog? Ja cim ono oznacim mjesecno ili godisnja pretplata krene i samo stane crni ekran i nista ne ide dalje.Ocistim kes i sve podatke browsera ali isto.Probao sa vise browsera ista stvar.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ista stvar i kod mene, pokušao na sve načine i ništa. Čak i kada dođem do ekrana za upisivanje podataka o kartici, neće da prihvati jer kartica valjda nije izdana u Turskoj. Ni sa jednom od četiri nije prošlo.
     
    SpookyMoO likes this.
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja to je zasticeno ipak.Dakle necemo moci tu da majmunisemo :D

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Skontali ljudi, nisu njubare kao u Netflixu :D
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima li ovaj Disney + titlove za naš jezik? Ili nas dub za crtane?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Kolega kupio i kaze da nema ni titlove ni dub. Dzaba uzeo djetetu, kaze cekat ce da i to uvedu, najavili su uskoro valjda.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma ja, baš šteta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Ako je netko raspolozen za djeljeni acc na netflix bih, kolega uzeo 4k ovaj paket, imaju 3-4 slota dostupna, nek se javi na pm, pouzdan lik 1000%, oko placanja se dogovorite ili 6-12 mjeseci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa ukinut će account sharing globalno do kraja godine/početkom sljedeće, već testiraju u južnoj Americi.
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Ozb?
    Dakle 1 acc na 1-2 uređaja?
    Ja sam mislio da to ide zabrana za djeljenje medju drzavama, kontinentima i sl.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moci ces normalno share sa ukucanima, ali kad htjednes share nekom izvan tvoje kuce onda ces morati placati extra za svakog dodatnog korisnika.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vratiće oni brzo na staro kad globalno ostanu bez gomile pretplatnika.
     
    SpookyMoO likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma