BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Nece se paket mijenjati dok si pod ugovorom, osim ako ne tražiš eksplicitno.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  2. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    To je fazon, nisam pod ugovorm. Samo se cijena povećala.

    I dalje piše da je MojaTV Net 4, nemam pristup Mojoj WebTV što kažu da je besplatno, ne znam za Flix, ne koristim TV.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bio ti pod ugovorom ili ne oni tjeraju svoje, dok ne potpises ili ne raskines skroz.

    A i taj "ugovor" koji mi dobijemo je nidje veze, ustvari je to samo zahtjev za promjenu paketa na jednoj strani papira, barem ja sto sam dobio u aprilu.

    Nikakve pravne klauzule na njemu nema, a trebao bi da sadrzi barem 3-4 strane sa svim uslovima koristenja. Nego ganjaj po njihovoj stranici informacije kad te sta interesuje.

    Zato nas i handre kako stignu.
     
    NaLe! likes this.
  4. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Hehe, ima smisla. Bit će najjeftinija opcija promijeniti operatera.

    Usput, svako drugo otvaranje stranice me vodi na englesku verziju, i redovito me dočeka ova poruka:
    [​IMG]

    IP mi je iz Bosne - Telemach.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Jest, automatski prelazak ide tek ako do 01.04.2024. ne promijenis. Jer su htjeli ukljucit izgleda sve koji su pod ugovorom 2 godine da ispucaju i onda prebace sve. Bolje ti se sam prebacit na novi paket.
     
    NaLe! likes this.
  6. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Radi li MojaWebTV na drugom internet provajderu? Uopste se ne mogu prijaviti na TVu. Samo pise "Prijava nije uspjesna".

    EDIT: napokon prikazuje poruku da dodatno trebam prijaviti uslugu za drugi provajder.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ne radi ako je aktiviraš preko postojećeg bh telecom računa (bh mobile,moja tv,adsl),a radi ako registruješ preko email i platiš unaprijed 10KM 30 dana ili 25,99KM 90 dana
     
  8. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Sasvim logičan slijed... Hvala!
     
    dams82 likes this.
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    citam na klix forumu

    od prvog jula ide android tv box
     
    Reventon likes this.
  10. Samir_

    Samir_ Novi član

  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    5KM mjesecno? Bolje uzeti sebi Fire Tv stick. Ovo su trebali dzabe dijeliti.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa naplacuju svakako mislim i ovaj stb dosad. mozda je 4km mislim.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    mislim da je besplatan stb ako se potpise ugovor na 24 mjeseca, a drugi stb u kuci je dodatnih 4km
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da li ce svi operateri naplacivati marku mjesecno?

    BHT, eronet, mtel su potvrdili.

    Sta je sa haloo?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

  16. klon001

    klon001 Novi član

     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    E sto ja najeba sa bh telecomom, malo je reci. Imam osjecaj da su digli ruke od mog problema, vise ni ne odgovaraju na prijave. Ovi na 1444 me upoznali, ne moram se ni predstavljat. :D
    Za paket od 50/8 oni isporucuju 20-30/8. Gledam kod zeninih u stanu neki dan, MojaTV Full 22/8 i kladim se da je 90% korisnika zakinuto.

    Al imam i ja rjesenje, ide im zahtjev za umanjenje racuna za svaki mjesec dok ne dobijem sto placam.
    Pa kad znaju povecat cijene i uvoditi pakete koje ne mogu ispostovat, znam i ja umanjiti racun, vidjet cemo dokle ce.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ili smanjis paket, ja to planiram, pa nek je to samo par KM razlike


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel ima manji paket od Net S? Ni to nisu u stanju isporuciti, sta da sam uzeo M ili L ...
    Sad bas mjerim 30/8 na 5G, 22/8 na 2.4Ghz mrezi.

    Da imam opciju drugog provajdera sad bi ih odjebo, al nema niko, ni TXTV ni Telemach.
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne znam, ja sam na Net 4, a ima Net 1, mada evo vidim promijenili su ponudu


    Sent from my iPhone using Tapatalk