Igre 2022

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Dec 6, 2021.

Tags:
  1. vutra

    vutra Komšija

    [​IMG]

    :D
     
    Vedo likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da hoce nekad vratiti MSAA po defaultu u igre. TAA kao da spusta igre na 720p. Podigao rez scale na 145% i kao takav, mislim da je BF5 najlješlja igra na trzistu. Nivo detalja je epic.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 30, 2022
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fin ovaj Sniper Elite 5. Kazu glavna zamjerka nedostatak inovativnosti, nekome ko nije igrao prethodne nastavke to nista ne znaci. :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa ima inovativnosti, barem za tu fransizu. Uveli su da kad igras singleplayer, da te drugi igraci mogu invade, kao u souls igrama. Prilicno je cool. Meni najveca zamjerka je sto je multiplayer pear to pear. Ne mozes izbaciti multiplayer igru u 2022 i imati pear to pear. MP je zabavan ali P2P konekcija uvijek favorizuje hosta, i ima dosta desync. Raja vec skontala da samo treba brzo da se vrte u krug i nema sanse da ga pogodis radi desync koji se desi u dosta slucaja.

    Singplayer kampanja je zabavna. Coop je zabavan. MP treba dedicated servere.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ne znam kako u 2022 postoji jos uvijek P2P..
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Spiderman remastered/Miles Morales na PC u augustu, Returnal i Sackboy dolaze do kraja godine.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 4, 2022
    Lamagician likes this.
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlicne igre sve redom :D
     
    Lamagician likes this.
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e svasta, i sackboy dolazi na pc
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sony je to i najavio, sve vise ekskluziva ce izbacivati za PC.
     
    Lamagician likes this.
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Jesu ga zaredali, Last of Us 1 u enginu od dvojke na PS5 u septembru i PC-u do kraja godine:D
     
    Last edited: Jun 9, 2022
    Vedo likes this.
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma




    Vidim niko ne spominje. Release date 28 Oktobar
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jos jedan CoD. Nemaju ideja pa vracaju stari content. Super originalno i inovativno.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Nikad bolje vrijeme za scifi horror igre: Callisto protocol, Dead space remake, Fort Solis, Routine, System shock remake.

    "E3" i summer fest traileri: https://2022.e3recap.com/
     
    Last edited: Jun 10, 2022
    Ragnarok likes this.
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Calisto Protocol, se bas vidi da su bivsi Dead Space devs. Dosta slicnih stvari od kretanja do combat.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Odlicane horror igre, ali steta pa mi ne lezi tolika napetost :D

    btw jel sad svaki novi CoD ide odmah sa Game passom?
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Igra li ko - The Cycle Frontier. Slično tarkovu i hunt showdown ali F2P.
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    Igra li ko Spiderman-a remaster izaso prosle sedmice. Igra je odlicno optimizovana, gemplej brz zabavan, dobra i prica..

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    nenji_avero likes this.
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Nisam ga još kupio, čekam da spadne cijena :)
    Probao pirat pola sata, samo da vidim kako ide na mojoj konfi i prezadovoljan sam

    Sad čekam kakav popust, pa da se počastim.
     
    chenta likes this.
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Relativno optimizirana, ne bas kao God of War. Ali realno i mora biti zahtjevnija od GoW.
     
  20. xman

    xman Komšija

    Jedina igra u kojoj RT cini bas veliku razliku i odlicno je optimizovana dok se za RT ne ukljuci ali ne zbog toga sto je RT toliko zahtjevan koliko zbog cudne i nelogicne implementacije. Dlss zna pokvariti fps u zavisnosti od dvije postavke ispod RT(ne znam tacno kako se zovu) i dobijes vidno zamucenu sliku i nizi fps dok ne resetujes igru,a Dlss i ostale upscale opcije tj njihov uticaj zavisi od toga koja od dvije RT opcije je high a koja very high....elem cirkus.