Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma na velicinu se uvijek navikne. Meni je s20+ bio cigla naspram S9, a sad S20+ lebdi u rukama poslije 13 Pro Max.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da samo sto ove ostre ivice bas nezgodne za drzati, meni 13 pro nezgodan a kamoli max, jos mi saka ko lopata :)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja jos ne kontam potrebu za dodatnim kamerama al eto. Sad bih potpisao za jednu kameru dok sam ziv, ako ce to znacit vecu bateriju (jer bude vise mjesta u kucistu) ili nizu cijenu.

    BTW iPhone 13 ima kameru iz 12 Pro Max modela, nema sanse da ima neke vidljive razlike u odnosu na 13 Pro Max. Prodaju muda pod bubrege kao i obicno.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma od mene veliki plus sto ekran nije zaobljen, nema vise slucajnih dodira po ivici ekrana.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tebi ne treba i to je ok, ja koristim prakticno svaki dan siroki ugao na poslu, mozes sa male udaljenosti puno toga pokriti, a i ovo fokusiranje na 1cm daljine je bas korisno ako treba uvecat neki sitan tekst i slicno sto je vrlo cesto kod mene na poslu.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Daaaa, 3 kamere su bas korisne :) 3x zom odlican za portreta, 1x odlicna za sve ima najveci otvor blende (najbolja nocu), wide dobro dodje u skucenim prostorima. Bas su ga upakovali odlicno, i puno bolje kamere od obicne 13ke pogotovo nocu iz ruke :)
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    I meni je wide super korisna, plus normalna i to je to.

    Sve je stvar šta kome treba. Ovaj drug nije zahtjevan, bili ga dupe za spec, a koristi ga kao da je komad željeza, i ovaj će sjebat unutar jedne godine.

    @dmr jel istina ovo za univerzalno i garanciju? Zar nema svaki iPhone tu famoznu njihovu garanciju?

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo zvao univerzalno ima pro 256 2200, obično 13 128gb 1500.
    Ovo je univerzalno na Grbavici, drug mi reče da su se oni nešto odvojili, a isti naziv ostao, pojma nemam.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam zvao mcline Sarajevo i kazu gdje god da je kupljen telefon podlijeze globalnoj apple garanciji. Ja sam pitao za slucaj da je kupljen u USA.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je najbolje što sam našao u Sarajevu pro. Vidjet ću još u ovom drugom univerzalnom [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  11. DSA

    DSA Aktivista

  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo ako mu bude ispado bolje da ide na obicni 13, laksi je i nema stakla nazad ko pro :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Oke evo kupit će pro 256gb za 2200.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Haker likes this.
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    svaki appleov uredjaj koji nije aktiviran i u celofanu podlijeze appleovoj internacionalnoj garanciji, pa tako i taj iz univerzalnog.
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Podlijeze i onaj koji nije u celofanu, nema to veze. Ako je telefon u okviru jednogodosnje osnovne garancije, niko te ne pita za racun i ostale gluposti. Nosis ga u ovlasteni servis i cao
     
    EL NINO CFC and Haker like this.
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    doduse i to ako je ostalo gare
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Samo nisam siguran da li se uredjaj aktvira prvi put kada se upali ili kada se telefon podesi.

    Ima dosta raje sto nov telefon otvore, upale, slikaju i prodaju..
     
  20. DSA

    DSA Aktivista

    Kad se aktivira od tad tece gara. Mada ima u tu nekih caka ali hajde da ne gnjavimo ljude