Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pokušavam kupiti drugu spotify. Išli preko Turske, u aplikaciji stavili regiju turska, sve se čini ok ali kada treba da prođe uplata baci error.

    Može li Spotify uopšte na ovu foru?

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Većina transakcija u Turskoj ne prolazi sa karticama koje nisu izdate u strane turskih banaka.
    Netflix je tu izuzetak, inače online shopping u Turskoj je nemoguć bez turske kartice
     
    Haker likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uzmem YouTube prvi mjesec free preko Turske. Juče nešto šupkam po Google photos kad vidim u lira mi piše, bezveze kliknem da kupim godinu dana. 100gb i prođe bez problema nisam ni bio na vpn.

    Sad otkažem na YouTube ovaj free trial I odem da kupim, nema šanse. Probam preko Turske u funtama mi izbaci, probam preko indije, opet u eurima.
    Izgleda da su dohakali ovom. Cashe i sve u pretraživaču sam obrisao, opet ništa.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo mi nikako nije jasno. Mogu kupiti u lirama storage i još uvijek pokazuje lire i to bez vpn, dok YouTube ne mogu natjerati osim eura i dolara šta god da probam.
    Ima li neko neku ideju? [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znači ko share-uje Premium account ide doplata za samo jednu 'kuću', nije strašno.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znal se sta kad ce doci u EU, citam ovo sada rade gore provjere i adaptacije novog nacina.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Netflix izgubio 1M korisnika u periodu April-Juni. Ako uvedu te gluposti sto planiraju bit ce to i gore.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Imaju 220 M ukupno sta je jedan sad i dva miliona prije koji mjesec :D
     
    Last edited: Jul 20, 2022
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo šta.
    Imam prime i Netflix trenutno ne gledam nijedno. Za sada nije skupo, ako bude skuplje koju marku za nas četvero ok mi je.
    Sad ima toliko ovih streamera da nijedan ne može dominirati, niti je zgodno za korisnike. [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kako mislis nije zgodno? mozes uvijek otkazati pretplati i preci na drugu platformu. ne treba se vezati za stalno na jednu platformu.

    netflixu nije problem ovo sa dijeljenjem accounta nego sto je sadrzaj grohno, dosta se ljudi zali na ovaj sadrzaj koji se plasira da se poguraju ovi iz lgbt+ zajednice.
     
  13. st1234

    st1234 Novi član

    Moze li se gledati The Walking Dead na HBO-u? Gdje ga vi gledate?
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U nasoj regiji na Netflixu.
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Za ove sto kupuju netflix gift card preko durmaplay stranice. Je li kada se unosi gift card na accountu moras biti logovan na tursku ili mozes na vec postojeci account unijeti?Ili moram kreirati novi.account preko turskog vpn-a i na njemu unijeti a onda poslije mozes sa bilo koje lokacije gledati?
    Hvala

    Edit: evo vidim @Zeleni je pisao dakle mora novi acc preko vpn pa unijeti.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @SpookyMoO Ne mora, ja sam unosio direktno na svoj acc bez vpn-a, evo tri ili cetiri puta. I nisam pravio novi acc.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Izgleda disney+ moze preko turske ali se mora praviti novi google account sa vpn i kupiti pretplata preko disney app koristeci google pay/wallet.
     
    SpookyMoO likes this.
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja ali opet kontam ako unesem na postojeci acc koji je u eurima po paprenoj cijeni nema smisla.Mozda da se konektujem na VPN turski pa onda login na taj acc postojeci pa onda unos giftcarda?Jel na to mislis?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozes pokusati tako ako nisi siguran.
    Ja sam isao preko vpn samo kad sam kupovao giftcard. Pri unosu u acc nisam bio na vpn, normalno unjeo i koristim bez problema.
     
    Last edited: Aug 27, 2022
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Provjereno.

    442.01 TL Netflix credit
    Your account is paid until April 20, 2023.

    Sad unio sve bez vpn. Sa vpn neda mi da unosim giftcards iz nekog razloga.
     
    Reventon likes this.