Mobilni Internet u Hrvatskoj

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by aeRo, Aug 16, 2013.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni treba nešto za 10 dana, 7 mi je kratko

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima na svakoj trafici. Prepaid je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Neznam jesam li pisao vec, imam tele2 karticu kad na more podjem, prosle godine mi kolega rece inace bi je bacio kao i svake godine.

    uglavnom tele 2 ima neku ponavljajucu tarifu, tj svaki mjesec prvog skine 1kn, i dobijes oko 100mb neta.
    Kartica se nece radi neaktivnosti ugasiti jer svaki mjesec se nadoplati, a nakupi se neta do iduce godine, za prvu ruku dovoljno.

    kako je sad njih uzeo telemach, nek provjeri samo malo izgugla dali je to jos aktivno.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovdje imas vise detalja za te kartice: https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia

    Mislim da je to T-Mobile/Simpa, mozes cak i naruciti online ako imas adresu u Cro.

    Prije 2g kad smo bili u Puli ih je bilo tesko nabaviti. Ove godine sam narucio 5-6 komada i kupio 4g router. Inace u Puli odlicno pokriveno, i maksimalno izvuces iz nje. Moze se cak uzeti i router na baterije pa ga mozes na plazi furati po zelji.

    Svaka preporuka uglavnom.
     
    Vedo likes this.
  5. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Je li i dalje Hrvatski telecom najbolja opcija?
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ja sad s odmora.Imam bonbon jos od prije pa sam ga samo dopunio,35KN 7 dana 4G flat.A kartica je 20kn i 20kn je kredita na njoj i jos dokupis 15kn i to je to.Inace je 7 dana flat 70kn al imaju akciju u pola cijene do 31.08. Brzine su strasne 220 down i 70-80 up

    HT mobile je 85kn 7 dana 4G flat.
     
    NaLe! likes this.
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Koj ti je to bon bon paket?

    Gledam ovo, nema nigdje flat:

    https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/internet-sim-paketi

    - u Dnevnom internet paketu dobivaš 300 MB za samo 3 kn dnevno
    - u Velikom dnevnom internet paketu dobivaš 5 GB za samo 10 kn dnevno
    - u Jako velikom internet paketu dobivaš 10 GB za 80 kn mjesečno za besramno surfanje cijeli mjesec!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Da, i ja sam tražio, nisam uspio naći. Nisam uspio naći ništa slično ni za A1.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad instaliras bonbon app onda unutar app imas sve opcije a na prvoj sytani ondah ponuda stoji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro[​IMG]
     
    NaLe! and Vedo like this.
  10. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Znači prvo moram kupiti broj, da bih znao ponudu :D
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma ne moras. Dovoljno je otvoriti bonbon.hr i pogledati ponudu. [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Otvorio više puta.

    [​IMG]

    :D

    Šalu na stranu, prvo sam otvorio na r/croatia par postova u posljednjih 5-6 mjeseci da vidim šta je aktuelno, i svi su me navodili na bonbon, međutim na njihovoj stranici nisam mogao ništa više naći od posta gore od Vede.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa pise ti otvori akcije korisnika pretplate sto niko od nas nije i otvori akcije korisnika bonova. I otvoris bonove i dalje je sve jasno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  14. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Nemam ti ja to kad. Hamo, Pipa i ostala ekipa, televizija ne trpi sporo. Hoću odmah da mi bode oči, vidi da dolazim s vanjskom IP adresom. :D
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    Nije mi donsad trebalo pa nisam ni gledao sta ima u ponudi, koja opcija je ove godine najbolja za internet u Hrvatskoj, je li i dalje bon bon ili ima neka druga. Trebalo bi mi na period 7 dana za podrucje Baska Voda i okolina.

    Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]

    7 dana , flat, 4G bez ikakvog limita.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    anel007 likes this.
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Flat surf 10 dana je najbolja opcija, to je ovaj paket što je vedo postavio, to kad kupiš automatski 7 dana flat uračunato u cijenu paketa. Ostaviš sebi broj i dopunjavaš da ne propadne, poslije aktiviraš neku od ovih opcija po potrebi. [​IMG]

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Najgore je sto i meni ovo treba, ali 10 dana... 7 dana mi je kratko
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Pa eto kupi broj, imaš 7 dana i kasnije dopuni i aktiviraj tri dana još. Lako se puni platnim karticama, sve ima u aplikaciji... Ja imam svoj broj pa ću aktivirat flat surf 10 dana u komadu. Kad dopuniš dobiješ nekih Megabajta gratis...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    Ima li im se ovo kupiti na benziskim/trafikama ili se mora bas u t mobile shop ici?

    Sent from my M2007J3SY using Tapatalk