Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa artikal je u Spqniji.Kosta 180eur.Imam rodbinu u Hrvatskoj.Ali ko zna kace vamo nama.Dakle stavim samo Hrvatsku adresu?I to je to.Da njima dostave?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ista stvar na ebayu.Ako odaberem adresu u hrvatskoj opet ista cijena 180eur plus shipping 40eur
    Btw bi li jaranica to mogla ponijeti da narucim na njenu adresu u Barceloni?Ne znam kako fura to ako avionom ide?Radi se o elektronskoj rucnoj kocnici eh sad kako bi islo sa carinom to me interesuje.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  3. rainman

    rainman Aktivista

    Jel neko u zadnje vrijeme narucivao sta sa computerunivers.net? Planiram naruciti 3.5" HDD (dosta je povoljnije nego u BiH), koliko se kreće njihov shipping za ovako ove stvarčice?
     
  4. vutra

    vutra Komšija

    Imaš "plus shipping costs" link ispod cijene proizvoda i tu možeš provjeriti.
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Njihov shipping je oko 20€ za robu manjih dimenzija.
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    Da se nadovežem na kolegin post, ova XFX 6700XT Qick 319 sa OLX-a je našla novog vlasnika... poslije 9 dana je i on prodaje.
    https://www.olx.ba/profil/nitro6/kupljeni
    https://www.olx.ba/profil/nitro6/aktivni
     
    Last edited: Oct 17, 2022
    Picoooka likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako je istina da ima garanciju u EU, zasto je niko ne reklamira? Jeste da treba platiti posiljku, ali vjerovatno se moze izganjati refundacija troskova od proizvodjaca.
    Barem je meni tako bilo sa Evga karticom.
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo dizu cijenu yt premium :(
    [​IMG]
    Vise nego duplo bas bezze
    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  9. DSA

    DSA Aktivista

    Argentina dize 3.5 x
     
    SpookyMoO likes this.
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Previse, taman sam kontao uzeti famelijarni paket al bolje reklamu pogledati :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nadati se da nece i ostale stvari letiti gore

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zamisli ko plaća 12$ za YT.
    Ja ga preko Turske plaćam samo jer se na TV u ne mogu riješiti reklama, da ga koristim na kompu ili telefonu svaki add blocker odradi posao.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    I Netflix je jos jednom digao cijene za pretplatu preko Turske ali izadje opet na isto jer valuta i dalje pada.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da se treba prešaltati na Indiju za YT Premium, dođe oko 15€ godišnja pretplata.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Family? Cuo sam da su ukinuli family, al nisam pratio, šaltat cu se i ja mozda s argentine uskoro


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    Je li neko narucivao nesto iz Srbije preko kupujemprodajem? Ako jeste, kolika je postarina (npr hardver, komponente). Meni je receno da je dhlom 7-8€ postarina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma djubrad.Nece im niko ostati vise na njemu.Svakako su smece postali!

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ponovo su dobili oko 2 miliona subscribera, a dobice ih jos i vise kad prestane ovo dijeljenje profila. Jer ce opet jedan broj ljudi htjeti zadrzati netflix, s toga ce morati placati pretplatu.

    A nemas ni druge alternative netflixu. Netflix koliko god se nekima ne svidjao, opet izleti sa nekim solidnim contentom. Evo recimo meni je sad bas legla bila serija The Watcher.

    Nadam se da ce sad vratiti neke serije sto su otkazali. Archive 81 mi je top bila, a i ona Space Force mi je solidna komedija bila.
     
    Reventon likes this.
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne znam, meni bas nije svejedno za family account da mi dodatno naplacuju svaki novi login
    Zar to nije bio cilj za account s vise profila.
    Tako da vec razmisljam o HBO, Disney+ ili nekoj slicnoj alternativi, mozda Android Box s Kodi, ja to skoro nikad ne gledam, sestra najvise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk