FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Svaka im cast, super su kosu uradili, inace, kad su cut-scene lupam po gamepadu da ih sto prije ukinem, pogotovo u FUT-u, zaboli me za kosu i akne na licu igraca.

    Nikad losiji gsmeplay fife.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Kretnje igraca i trcanje su nerealni kao i prije 20 godina. Samo sto je sad malo smoothly... A grafiku ne mogu poboljsat nista posebno više jer ne igras first person view. U ovim scenama mogu komotno ubaci i prave snimke, isto ti ga dodje, svakako niko ne gleda.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li neko od forumaša da bi drugarski posudio origin key za fifu 16 na sat-dva, samo da isprobam kako radi full verzija nakon svih ažuriranja? :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Uplatiš € 3.99/mjesec za "EA Play", to ti je bolje.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma



    Kad nisam kroz prozor skocio :D
     
    Esh and Vedo like this.
  6. Esh

    Esh HWB

    Ovo me podsjeca na onaj prvi baraz sa Portugalom u Lisabonu.. Dzeko, Muslimovic..
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fifa ko Fifa, nekad ide sve kako treba, nekad neobjasnjive stvari. Ono sto je dobro je sto je sad jako lagano doci do finog tima u FUT. Uradio sam 5 placement matcheva, smjestilo me u div5 i za to sam dobio 44k coinsa. Onda odigram par utakmica i dobijem 20k kao sedmicnu nagradu. Sasvim ok tim za te pare, slijedeci apgrejdi su igraci od 200k+ za marginalno poboljsanje statsa. Takodje, mislim da je svaka utakmica bila 8+ golova tako da definitivno nije dosadno.
     
  8. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa lako je doci do meta gold ekipe, zato je npr Gomez najbolji i uz Varanea najkoristeniji stoper u igri, a ima ocjenu 83, ali zato ima Pace 80+. Na drugoj strani neki stoper ovr 87, koji ima losiji Pace je apsolutno neupotrebljiv.

    Iz istog razloga su igraci tipa Saint-Maximin, Adama i Dembele, Martial... nezaustavljivi.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A dobro to, pace je uvijek bio glavni i bice.
     
  10. Esh

    Esh HWB



    1. oktobar.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Esh

    Esh HWB

     
    Vedo likes this.
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Evo da ne pljujemo samo po pe... efootballu.[​IMG]

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Indirekt?
     
  16. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Jok, klizeci start na liniji gol auta, tu u ravni lopte, ja reko evo ga penal u sudijskom, kad ovo prikaza.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li neko da bi prodao fifa 16 key za pc?