Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Opet veoma lazy, nekreativan nacin da se ista u ovoj igri popravi. To se zove isto sranje drugo pakovanje. Specijalisti su i dalje tu sa svim svojim glupostima, sto je i najveci problem za vecinu igraca jer nikom se ne igra hero shooter u BFu. Samo DICE moze napraviti nesto drugacije a da je isto sranje.

    Oni samo cekaju da ispostuju one sto su uzeli 1st year season pass, i da onda ukinu svu podrsku za ovu igru. Sto znaci nakon season 2, koja bi trebala doci za koji mjesec, to bi trebalo biti to za ovu igru.

    Igra je out skoro 1 godinu, i od contenta su ubacili 1 mapu, i 2 oruzja. 3A studio bdw, sa podrskom jos 4 studija bdw.
     
    Last edited: Aug 23, 2022
    RaP likes this.
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Samo su grupisali "heroje", to ih ne čini BF klasama, yikes.
     
    RaP likes this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovaj put umjesto 2, dodat ce 3 oruzja za cijelu sezonu. Wowwwww
     
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Ovo je pre-alpha footage nove igre The Finals od Embark studija (ex-DICE Developeri i Game dizajneri). Lično nisam ljubitelj ovakvih FPS igara koje idu na fazon Apex-a, ali ovo izgleda spekakularno. Kakve je ljude EA Games pustio da odu.

    Igra će biti Free to Play izgleda.

     
    Last edited: Sep 27, 2022
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima i ona na kojoj radi onaj lik oz dajsa sto je imao kontraverzne izjave prema communityu.

    ako vec nije to ta igra.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovo opet neki BR izgleda. Meh.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Žešći meh, osim unaprijeđene 12godina stare destrukcije iz bc2, ovdje nema ništa interesantno.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam bas. meni ovo izgleda interesantno iako nije moj fah. previse tu ima desavanja za moj ukus.

    ako bas urade destrukciju kako su prikazali na videu iznad, pa i unaprijede do finalne verzije, bice to dobra stvar da se i malo dice sa battlefieldom trzne, jer realno bf 2042 je trebao imati ovakvu destrukciju.
     
  10. iPlay

    iPlay Komšija

    I za moj ukus ima previše dešavalja, ali izbacimo ove šarene likove i SF elemente. Da su ovu grafiku i destrukciju uparili sa BF 3/4 gorilo bi.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Malo sam citao, i igra ce imati max 12 igraca. Bit ce 4 tima po 3 igraca na close quarter mapama gdje je cilj da skupljas nake kutije i depozit ih da bi pobjedio.

    Ako ne izbace neke bolje modove od ovog nece ova igra daleko bez obzira na pozitivne stvari (destrukcija).
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Možda precjenjuješ potražnju za ispranim bojama i klasičnim modovima :D
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Možda ... lijepa sjećanja i dobre partije su bile u to vrijeme. :D
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    ovaj dice je propao.
     
    RaP likes this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko ce to sad biti vozila na mapi, 30?

    [​IMG]
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nova mapa super. Ali je u*eru kao i ostale, 100 vozila i kamperi.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    colovdjuti

     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    niko od ovih jutjujbera ne igra battlefield kako bi se trebalo igrati. niko ne heala, ne ozivljava, ne supporta squad, team sa municijom, ne napada zastave. samo rokaj okolo, a plus bf 2042 sa ogromnim mapama i razbacanim zastavama nema smisla nikako.

    ja jednom usao i dok sam napao 3 zastave, gotov mec.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes više igrati BF objective. Nije igra dizajnirana tako. Zamisli da je CQ zapravo TDM. Prosla mapama, nasukani brod, doslovno kaznjava ako ides na zastavice jer te ljudi rokaju sa vrha broda. Imas one tornjeve i imas 3 otvora na vrhui broda gdje ljudi razapnu šator i spamaju ko god napada. Mozeš se samo u hodnik sakrit. A onda imas tornjeve na B1 i E1.

    I prije je bilo problema ali si imao infantry fokusiraje mape koje su bile mnogo bolje balansirane. Toga vise nema. Sjecam se koliko su se ljudi zalili na jedan jedini helikopter na Caspianu. Well...

    Steta sto je Portal mrtav. Dovoljno govori koliko ima igraca.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje su im ti silni igraci. "Pola sata" cekam 16 ljudi da zapocne partija. a onda jos ubaci malo i botova. Nema ovo 1000 ljudu online.



    Nemam FPS igre da mogu partiju razbacati. Ja cudna vremena.