Igre 2022

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Dec 6, 2021.

Tags:
  1. igor.g

    igor.g Komšija

  2. igor.g

    igor.g Komšija



    https://store.steampowered.com/app/2124490/SILENT_HILL_2/

    Najvjerovatnije Q1 ili Q2 2023, jer su specs vec tu. Najsmjesnije je sto 6800xt porede sa 2080 cak i sa RT ON je brza karta od 2080. Sva ta snaga za medium quality i obicni 1080p 60fps o_O
    Min spec su vec OK gdje porede 1080 sa 5700, iako je i to previse za 1080p30. Sve mi smrdi na shit optimizaciju kao The Medium.
    • RECOMMENDED:
      • Requires a 64-bit processor and operating system
      • OS: Windows 11 x64
      • Processor: Intel Core i7-8700K | AMD Ryzen 5 3600X
      • Memory: 16 GB RAM
      • Graphics: NVIDIA® GeForce® 2080RTX or AMD Radeon™ 6800XT
      • DirectX: Version 12
      • Storage: 50 GB available space
      • Sound Card: Windows Compatible Audio Device.
      • Additional Notes: Playing on recommended requirements should enable to play on Medium quality settings in 60 FPS or High quality settings in 30 FPS, in FullHD (or 4k using DLSS or similar technology).
     
    Last edited: Oct 20, 2022
    Aldiin likes this.
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Veoma mi je drago vidjeti remake ovog fenomenalnog naslova.

    Jedna od najboljih igara sto sam ikad igrao, nevjerovatna prica i atmosfera za period kada je izasla.

    Teaser je vrhunski odradjen, James izgleda super i emocije su lijepo prenesene.
     
    Neso likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Više bih volio da su odradili prvog MGS-a.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovo izaso Unchared za PC?
     
    Stevie_Ray likes this.
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Igra radi savrseno na mom racunaru :D
     
    Last edited: Oct 21, 2022
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    RE4 remake 4k gameplay, holy shit :eek:

     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mogu nacvi GOW 2018 temu, elem, jel se ikome desio da nakon par pokusajua, kod ove Valkyrie, tajming ode u tri lijepe:

    [​IMG]

    Nece da rola 90% slucajeva, nece da izbaci štit u pola pokusaja kad podje mahat krilima i nekad se zalijepi za nju ne mogu se pomjeriti. Nikad ovo u igrama nisam vidio. Par puta iograo protiv nje, sve ok, znam je u dušu. Upalio ponovo i kad nece da rola, trza nesto. Jedino svaki put, 100% od pokusaja, hoce rolati kod crvenog ringa. Sve ostalo je off. Kontam da je reinstaliram. PC je.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma



    Izlazi za koji dan, ovo bi se moglo odigrati.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ala dead space :D

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa prave ga ljudi koji su radili originalni dead space :) RE4 izlazi poslje ovog, dead space remake, ne znam kad ide silent hill remake, nikad bolja godina za horror igre.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  12. chenta

    chenta Aktivista

    @NAILS,
    te Valkyrie su sporedni bossevi mozes slobodno preskociti ako se zabagovalo... osim ako ne ganjas 100% complete.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je main content, to se ne preskace :D
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Samo sto je u Dead Space Isac bio inzinjer u svemiru, a ovaj lik, sudeci po g*vnima do koljena, radi u komunalnom. :D
     
    Last edited: Nov 29, 2022
    SpookyMoO and NAILS like this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Mogu je preskociti ali mi cudno sta je sa komandama. Raqdi sve ok ako se ne borim. Poslije sam nastavio i znalo se desiti da mi "ultimate attack", kako se vec zovu, ne rade svaki put. Igra je narodnjak, mozda je i do toga samo se plasim ako je reinstaliram da ne bude otisao save posto igram na "give me a challenge". Hajd ga opet ponovo.

    Znam da je tesko prikazati u videu ali bas sam offf.. njezin napad kad sam blizu nje, kada dva puta zamahne, prvi treba rollati, drugi odbraniti, u 99% slucajeva me udari jer me udari ili dok rollam ili rooll ni ne radi. Nidje veze.

     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prije nego je Ragnarok izasao gledao sam dosta streamova GoW 2018 PC igraca (cisto da se malo na pricu podsjetim za Ragnarok), i ne mogu reci da sam vidio da su imali takvih ili ikakvih problema. Cak sta vise svi su hvalili da je port veoma dobro odradjen. Moze biti da ti narodna verzija nesto buguje.
     
    NAILS likes this.
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Probaj preko wifi dongle ako je Xbox controller ili direktno sa usb kablom. Pokusaj nabaciti zadnji firmware za controller ver 5.15.3165.
     
    NAILS likes this.
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne mogu se sjetiti tacno razloga al znam da je i meni narodnjak GOW zabagovao na jednom mjestu, da sam bio odustao. Kasnije reinstalirao win, izgubio save game, tako da sad jedino mogu ponovo iz pocetka.
    Ima na netu se skinuti save sa predjenom igrom,

    @igor.g meni je zadnji firmware pravio problem i morao uraditi rollback na predhodnu verziju.
     
    NAILS likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Igram na M+K :D Imam motion sickness kada igram na konzoli radi uskog FOV i one kamere sto se ljulja plus gamepad.


    Taj dio je negdje mislim pola igre. Ulupao sam finih sati. Ni jedan jedini bug. Protiv te iste Valkyrie sam igrao par puta dok sam joj pohvatao fazone. Sve je radilo bez greske. I jednom upalim igru, save je bio na njoj. Zaigram, kad nece pa nece. Probat cu vratiti save samo su prije nje oni burazeri, ne bih se volio šaketati opet protiv njih. Mislim da nemam save izmedju njih i te hanume. Probat cu reinstal. Pa ovo sto Reventon kaze, da skinem save barem donekle ako ga izgubim.

    Hvala.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Našao save nakon one brace i to je to.



    Bez resurrection stonea.

    Valjda nece do kraja zeati vise.
     
    zippoo and Reventon like this.