Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Almir

    Almir Komšija

    Zadnja verzija c model iz ove godine jel stvarno osakaćen u stvarnosti, gledao sam malo rew manje je tu bakra itd jel kupovina c modela loš deal
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa manja je ploča fizički, manje se grije odmah kompenziraju manjim hlađenjem. Mislim da je ovo ploča slim modela, da hoće mogu sutra slim izbaciti.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Znaci ipak ne moze direktno sa nasim karticama.
    Hvala na odgovoru.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Na cd keys ima samo velika britanija regija a meni treba US

    Je li gamivo.com pouzdana stranica ?
    PlayStation Network Card PSN USD US PSN | GAMIVO
    Kontam ovaj vaucer uzeti i aktivirati ps plus onda dirketno sa konzole,na popustu je 45 dolara i ostane mi 5 dolara.Sa popustom izadje me 47 dolara.
    Za iste pare imam i direktno pretplatu ali kontam ovo je lakse i brze.

    Edit:
    Evo nasao sam i jeftinije gift card 50$
    Buy Playstation Gift Card Compare Prices (allkeyshop.com)
     
    Last edited: Nov 25, 2022
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo obavio sam sve pa ako neko zeli da kupi isto pretplatu,moze proci sa solidnom cijenom.
    Naime,nabavio sam 50 dolara vaucer za tacno 80 KM...onda sam sa konzole kupio ps essential pretplatu za 45 dolara i ostalo mi jos 5 dolara na walletu.
    Evo link gdje sam kupio i ima jos i kod za popust...mene je sve izaslo 43 dolara.

    https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-50-usd-us
    Kod za popust "AKSBLACK10"
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Svi digli cijene kad su psn prebacili na 3 tiera. Godinu PSNa je bilo 25-30dolara prije par mjeseci.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je mana Sonija. Imaš par ekskluziva ali zato masno naplaćuju.


    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja iskreno ne bi ni kupovao ali brat hoce,igra neku online igru pa hajde uzmemo popola.
    Ali da je sada skupo,itekako jeste ,jer redovna cijena 60 dolara a dolar jak,izadje oko 110 KM.

    Za ove pare sam mogao kupiti 4-5 digitalnih igrica i da ih imam za stalno,jer vise igrica godisnje i ne odigram.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mogao si, posebno ako ta igra ima na Xboxu. Mogao si series s kupiti za gotovo istu lovu kao PS4 a dobiješ jaču konzolu, more igara dzaba i online igranje za 2.5$

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja preko buraza uzimam u Americkoj 'Costco' radnji (supermarket) gdje je buraz clan (moras biti inace ne mozes kupovati). Kod njih su sve gift cards skoro uvijek 10% off, nekad i 20%. Plus buraz ima njihovu kreditnu karticu sto mu daje jos 5% povrata na sve kupljeno. Tako da me 100$ PSN kartica izadje 85$, a nekad i manje. Nemaju digitalne verzije.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    PS+ 1y je prosle godine bio oko 40$ na ovim sajtovima za kljuceve, kao sad Essential na PS storeu na popustu. Ali su ovi sajtovi za kljuceve odavno poskupili 10-20%. Plus oni nameti. Cesto bude na steamu jeftinija igra nego kod njih steam kljuc. New Wordl je prije popusta bio na Steamu 40$, na sajvtovima najjeftiniji kljuc je bio 39$. Zato je sada skuplja kupovina igara na svim platrformama.

    [​IMG]
    Jedino mi se ne svidja kod nove pretplate sto brzo uklone igre, ni ne stignem ih upaliti.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja prosle godine kupio ps plus za 30 dolara .Bio na nekom popustu.
    Sada sam trazio i nigdje nije spustena cijena na ovim stranicama koje preprodaju,bukvalno je sluzbena sony stranica najjeftinija opcija.
    Pitao nekoliko ovih nasih preprodavaca sa olxa,svi me otresli kada sam pitao ima li kakav popust za black friday...ono ljutito i kao,kupi ti na ps store,tamo ti je najjeftinije.
    Stvarno ne kontam sta se desilo ove godine sa ovim ali ako ostane ovako,prodajem PS i kupujem xbox :D
    Ako i oni ne zaseru sta.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Interesantno kako na ovim sajtovima gdje prodaju kljuceve skuplje nego kod ofisl kanala.

    Gledao prije mjesec dva, bf 2042 bio cini mi se 20-30 eura na epicu, a kod ovih nema ispod duplo. Jos plus neki prodaju accounte a ne kljuceve.
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zavrsio GoW: Ragnarok. Fenomenalna igra, i za mene 10/10. Igra je ispolirana samo tako, da ja u 53 sata koliko sam do sad igrao nisam imao niti jedan glitch/bug. Igrao sam na Give Me No Mercy, u sustini hard, ali ne najtezi difficulty. Htjeo sam malo izazova ali i da mogu uzivat u prici i igri bez da me tezina gameplaya ne frustrira. I bas se uzivalo. Sve od gameplaya i raznolikosti u njemu, do odlicne price (odlican nastavak price iz GoW2018, i odlican zavrsetak Norse mitologije (ako je kraj, mozda bude DLC ko zna)), interesantnih characters i fenomenalnog voice acting-a, pa do raznolikosti u podrucjima koje obilazis. Sve mi je sjelo. Vise vrsta protivnika, pa do raznih builds koje mozes sebi praviti. Dosta vise zabavnih boss fights. Side quest ne samo da te dobro nagradjuju i da vrijede se igrat samo i radi loot-a, nego dosta i popunjavaju lore i pricu u generalu i iz tog aspekta vrijede. Tako da sam kamaru vremena uzivao u exploring. Doslovno bi zavrsio uvijek sve side quest sto imam prije nego bi nastavio main story. Odlican sam build sebi napravio gdje sam vecinu protivnika isprebijao stitom i sakama. Super zabavan build. Kad sam dosao na kraju do zadnjih borbi nije bilo toliko tesko jer sam bio napucan do zuba. Just like I like it. Haha.

    Toliko sam exploring radio, da kad sam zavrsio main story, ostalo mi bilo samo 4-5 trofeja koja mi trebaju za Platinum. Sto sam odradio. Cak sta vise blizu sam da sve Realms imam na 100% zavrsene/istrazene. Pa cu i do odraditi. [​IMG]
     
    Last edited: Dec 3, 2022
    Haker likes this.
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GoW: Raknarok 100% [​IMG][​IMG]
     
    Picoooka, Vedo, zippoo and 1 other person like this.
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hahah svaka cast...ovo je i na YT tesko naci da je nesto 100% zavrseno,jer uvijek bude nesto sakriveno i tesko za naci.

    Ja evo igram Nioh 2 ali tesko u PM dok ne savladas oruzja i mehaniku i sve...tek sam na drugoj misiji i ne mogu preci bossa ...jednu misiju igram u prosjeku 4 dana :D
    Bas se patim
     
    Patton2410 likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hvala, hvala. Bilo je uzivancina istrazivati.

    Nioh i kec i 2ca definitivno imaju visok learning curve, ali su odlicne kad se ustelis koliko toliko.
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija