MechWarrior Online

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 30, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
    Cuo sam i prije za ovaj naslov ali mi se nije svidio na prvu po gameplay klipovima. No ipak odlucih maloprija da je instalirma i probam. Na prvu, igra mi se mnogo svidjela. Performanse su šuveli ali obzirom da se ne trckara naokolo brzinom kao u ostalim FPS naslovima, igra je opusteno igriva i na 30FPS.

    Mehanika mecha, kretanje je jednako kao u tenku. Znaci gornji dio okreces misem kao kupolu koja se vrti mozdna nekih 180-200 stepeni. Ne punih 360, dok donji dio sa A i D . W i S su napred i nazad ali kada pritisnes malo dugme, mech podje sam ici tako da se osjeti kao tezina te ga moras zaustavljati itd. Koliko se igra veze sa starijim naslovima ne znam, odnosno, mozda je ovakva mehanika i prije bila.

    Imaju cetiri mecha na raspolaganju ka ocetiri klase a kako ide njihova nadogradnja i slicno nisma siguran jer nisam proveo ni sat vremena u igri.

    Princip borbi je kao WOT. Imas svoju bazu i cilj ti je zauzeti suparnicku ili pobiti sve mechove. U igri imas samo jedan zivot kao i u WOT-u ali mozes izaci iz igre i uzeti neki mech od preostala tri.

    Igra je mislim u opet beti, ne trbaju nikakvi kljucevi nista a ovo je ofišl sajt: http://mwomercs.com/

    I evo snimih malo kadrova iz igre koji su snimani mislim na medium:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Izgleda mi dobro. Bas kako treba biti. Mora se probati.

    Hellcat ili Atlas nema dalje. Imaju li jumpjets za light mechs?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Davno sam derao Mecha na rivi tnt 2 32mb koju kad sam uzeo i rekao u školi jaranima kolko mb ima svi izvalili vilicu :D
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    koristi Crytek 3 engine mora izgledati odlcino
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislis kao jetpack.. imaju.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jest nam forum popularan, i u NY nas prate :D
     
    Last edited: Feb 4, 2023
    iPlay, NAILS and Reznor like this.
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo je Mechwarrior kojeg se ja sjecam: