cudan problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by kamikaza, Sep 20, 2006.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    dakle imam neki problem kad udjem u WIN nakon nekog vremena ona strelica od misa POCNE da trza (vucem strelicu sve normalno odjednom se zaustavi i opet krne i sve tako) to mi se desava samo nekad restartujem i sve uredu i opet mu dodje ???

    sta bi moglo bit jednom sam davno imo vakav problem i neznam kako sam rijesio ???

    POZZ
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je opticki mis - kakva ti je podloga? :roll:
     
  3. Chode

    Chode Aktivista

    da nije "objektiv" prljav? zna se to desit ako ima dlaka ili nesto slicno na senzoru...

    BTW, mislim da sam ja jedini koji jos uvijek koristi mis na kuglicu, a ne opticki, al meni ovaj odlican. :)
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    nije do misa bar tako mislim jer kad slusam pjesmu il tako nesto igram menadzera u trenutku kad ZASTANE mis i pjesma i igra ZASTOPAJU ???
     
  5. Chode

    Chode Aktivista

    jesil siguran da to sve nije u tvojoj glavi? hhhh

    salim se.

    da nije kakav maliciozni program okupiro tvoj mali racunar?
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Probaj ti ipak drugog mishonju! Meni se slicno desavalo sa nekim jeftinim codegenom.

    OT@Chode
    Sto bolan napravi novi profil? Bas smo se bili navikli da te zovemo Eustace.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    dog novi avatar a eustace ja kontam jel to on ili je neko stavio isti avatar... ccc


    a nesto i ja sumnjam da nije do misa... vidi ti sta imas od procesa tu pokrenuto da nije kakva gamad uletila...
     
  8. Chode

    Chode Aktivista

    nabijali su mi na nos bihnetov forum i da sam spamer... pa se odrekoh svih svojih postova, i poceh ispocetka... ja sam ovde samo da cujem koju pametnu, kazem eventualno koju pametnu, i usput se malo razonodim... nekome je to smetalo... al da ne kvarimo topic sad, nebitno...

    nego, kamikaza, od kad se to pocelo javljat? jel samo u nekim odredjenim slucajevima, npr kad su samo neke aplikacije pokrenute? kako cesto se to javlja?
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    da ti nije neko instalirao mouse prank :D

    kabl od misha ako prekida ovo se zna desavati
     
  10. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma imam neki seljacki mis Azona inace od kako sam kupio PC promjenio sam minimalno 20 miseva (sve zbog Football managera) a jednom sam imao isti problem pa sam nako bezze igrom slucaja iskljucio DVD room a evo i sad sam i zasad radi! mozel bit do tog ?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    kupi bolan logitech i smirit ces se sa misevima.. ja sam imao onaj najjeftiniji i slusao je ko curica... dao ga djevojci :D a sebi sam nabavio mx500 i prezadovoljan sam
     
  12. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    hehehe probo sam ja al kad ja primim go u filanlu lige sampiona a prije tog profulo penal da je neznam kakv mis i tastatura ....... zavrsili bi razbijeni...
    al mislim da ovo nije do misa ....
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    anger managment.... :roll:

    nikad nisam lomio stvari.. koje sam ja zaradio :mrgreen:
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma kreni i ti igrat FM ja kreno igrat sa Napolijom iz 3 lige i 2018 igram u finali LIGE SAMPIONA i pobjedi me schalke 1 0 daje mi go neki lik sa po centra tad je letila i mis i tastatura al to nema veze sa ovvim mojim problemom ;zar niko nezna :D
     
  15. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    joj kad se samo sjetim nervnih slomova i izljeva bijesa nakon igranja managera. Poslije 'partije' managera potrosim i vrijeme i novac da nadoknadim stetu na kompu
     
  16. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    e to ja pricam citavo vrijeme napokon me neko razumije :D
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    @Chode- I sa tim novim nickom dobro si se zaholcao. Vec 100 komada.

    @kamikaza - I ja sam nekad bio bolesnik i igrao sam i do 2030. godine, ipak na kraju skontas da je to samo bacanje vremena. ;)
     
  18. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Zamijeni mis! 1000% je do toga,iskustvo,ja sam 3 put rastavljao racunar,nema sta nisam radio i uvijek mi se javljalo kao kod tebe dok nisam skonto o cemu se radi. Letio je kroz prozor!