prodaja hitno

Discussion in 'Računari i komponente' started by jale24, Sep 21, 2006.

  1. jale24

    jale24 Novi član

    Prodaje se hitno racunar:

    HP 1,6 GHz. 512 RAM, 40 HDD, CD ROM, DVD RW, 64 Grafika, LCD 17 '' monitor sa zvucnicima sve za 750 KM!!!

    HITNO!!!

    Ponude i na mobitel 061/372099
     
  2. Chode

    Chode Aktivista

    Khm, definisi tvoje glediste pojma "Hitno?" Jer za te pare to neces prodat ni za 10 godina... 750KM?! Realno vrijedi nekih 350-400, ukljucujuci i monitor...
     
  3. jale24

    jale24 Novi član

    jarane u kojoj ti drzavi i svijetu zivis???pa hajde ti kupi polovni 17 '' incni za 300 KM i ovo konfiguraciju ja cu ti ovu djaba dati....vi stvarno pojma nemate
     
  4. Chode

    Chode Aktivista

    Za 750 KM mozes kupit sljedecu konfiguiraciju, i to novu:

    Athlon64 3000+
    512 RAM
    120GB HDD sarta2
    DVD-RW
    7300GT graficka 256MB (ta tvoja graficka ne vrijeni ni 15maraka)
    ostala sitna buranija...
    +polovan 17" Monitor

    I BTW, kakav ti je to procesor HP 1.6GHz? Nisam znao da HP proizvodi procesore....
     
  5. jale24

    jale24 Novi član

    slusaj hp -ov je racunar ...a evo daj mi reci gdje da kupim takav racunar sto si naveo za te pare i odmah ga uzimam....hajde sada svima javno na forumu reci gdje ima taj racunar za te pare!
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    jale, sto jess jess precjenio si komp, i to zestoko..

    za monitor ne znam koliko kosta jer ne gotivim bas LCD, al za konfu mogu reci da si fulao kojih 400KM :)

    :wink:
     
  7. cochise

    cochise Aktivista

    nov 17" LCD u plusu 299 KM sa PDV, desktop P4 1,8 GHz 270 KM bez DVD-RW ....

    kad trazis cijene
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    idi http://www.genelec.ba i pogledaj da mozes za 750KM dobit konfiguraciju duplo bolju od te tvoje.... za taj PC vrijedi max dat 350KM... tako ne pricaj gluposti i probaj ga uvalit ako mognes za 400KM! :|
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    haj, ovak cemo, kupit cu ja ram..
    ak je u 1.dijelu, da nisu dva po 256.

    a za ostalo se dogovori s ostalima, mog ti naci i kupca za monitor, za kojih 150KM :p


    et, pa obavjesti nas..
     
  10. Nihad

    Nihad Aktivista

    Chode, rece da ta 64MB graficka nije ni 15KM, onda znas li gdje onda ima uzeti takvu za cenera, treba meni za moju masinu od 1GHz?
     
  11. Chode

    Chode Aktivista

    moj jaran je prodavao prosli mjesec tako neku Geforce sa 64MB za 10 maraka... ne znam, potrazi u superoglasima, il u radnjama polovne robe... Danas za 80ak araka mozes kupit Radeon9550GE sa 256MB i sad da mi neko cijeni neku prastaru graficku za vise od 20 maraka? mislim smjesno je...
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    :wink:

    ocigledno je da se cojk ne konta sasvim..

    znaci, kupio ga je za 1k u svoje doba, sad nece da shvati da ne vrijedi ni trecinu toga..

    jbga brate, al tako stvari stoje :)

    prodaji u dijelovima, dobit ces vishe :D:D


    meni RAM :D
     
  13. Chode

    Chode Aktivista

    em sto cijena novih komponenti drasticno pada, em sto je polovno, pa i tu odbij makar trecinu...
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    haj ovak, uzet cu ja i RAM i HDD.

    hajde. javi se, ne daj da te istina pokoleba ;D
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ocito je da je konfa skupa. Ali, njegovo je pravo da svoje cijeni koliko hoce.

    Ako niste zainteresirani, nemojte ni komentarisati.

    Ovo sam ponovio vec milion puta.
     
  16. wragg

    wragg Aktivista

    Dam ti za sve 450KM. Tejk it or liv it :)
     
  17. anemo

    anemo Novi član

    Ljudi, ovo je onaj jale24 koji je prije nekog vremena htio otvoriti firmu sa nekim od nas za prodaju polovnih računara. Doduše, po cijenama kao da su novi. Momak ima neostvarenu želju da se na brzinu obogati. I obično dobija ovakve odgovore. Ali je uporan. To mi se sviđa. Baš me zanima da li je ikad uspio da proda nešto po cijeni po kojoj je "zacijenio"?

    Simpatičan mladić... :lol:
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    ev ja cu kupit dvd rw ak nije i on zacjenjen i ak moze hdd.ostalo neznam bas.