FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    mene samo zanima na pes6 kakvi ce bit transferi HOCEL BIT JUVENUTS???
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Sad nesto kontam kako su samo sutevi dobro uradjeni na fifi, sve je nekako realnije, vjerovatno ce par stvarki poraviti u finalnoj verziji!?A sto se tice pes-a to ti najbolje zna ajdinstrosa
     
  3. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Neznam nisam siguran moguce je sve ali "option file" je file gdje se nalaze transferi timovi igraci i to ono osnovno sve i on je tezak 1MB i ako ne budu novi transferi ali bi trebali biti bice taj of odma dan-dva nakon izlaska pes-6 a ja vec imam za pes-5 taj file u kome je Juve u others team smjesten :D i nove trasfere i to ...........Sve u svemu i ako ne bude u samom pes-6 bice na downloadu :D
     
  4. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Da izgleda mocno evo drug mi kaze da ima puno poteza novih i da je zanimljivo punoooooooo bolje od FIFE 06.Ode i ja sad malo igrati to cudo Fifu07Demo :D :D
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Poteza?? Hajd pitaj druga na koje dugme pravi te poteze pls, jer kosto znam prije je bilo na shift a sada ne znam :?: :|
     
  6. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    A kaze i on na shift napocetku nije znao ali kaze shift i strelice u kombinaciji i ima dobrih poteza ali samo sa boljim igracima kaze moze to kao sto su Ronaldinho C.Ronaldo.........
    Znaci shift i strelice trebalo bi moci pa javi!
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    moje misljenje je da fifa sto se tice igranja nemoze ni u jendom pogledu se mjerit sa PES/WE ! :twisted:
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Kako ne moze, sta je tebi ...
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ma kakva fifa ravna ku*** iskreno nisam vidio ovu novu al one starije NE LICE NI NA STA
     
  10. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Ma ova nova je dobra ali nije bolje od pes-a treba jos puno raditi na tome ali kao da u Konamiju samo sjede i cekaju da ih EA Sport stigne :D :D
     
  11. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ovi potezi mislim potez-"bickilo" je samo jedan koji sam otkrio sa c rondaldom :) a glupo mi je u pes-u sto se timovi nemaju prava imena.. Hocel se to napraviti u novom socceru
     
  12. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    A to je to skines onaj file 1MB i u njemu imas sve to :D On ce izaci mislim dan dva nakon izlaska igre tako je bilo za pes-5 :D
    A za te poteze neznam nista :D Ovaj kaze da ih ima puno ima sa Ronaldinhom kaze dobrih :D
     
  13. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Doduse nisam probo sa rodnaldinjom samo sa ronaldom. Npr. slobodnjake, kornere sve je to uzeto iz pes-a...
     
  14. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jedva cekam da izade ful verzija, tako mi se igra, koda gledam da cu non stop luftati iz skole :D:D
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    dok čekamo full verziju najboljeg sokera na svijetu (pes2008) zanima me je li iko igrao novu fifu, naravno full verziju? kakvi su utisci, jel išta bolje od onog famoznog demoa? ja sam gledao neke trailere od pc full verzije i meni izgleda mnogo bolje nego onaj demo. i jel došla konačno u sarajevo?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Na putu je (89 % completed), kad 'stigne' javim jel' sta bolja od demo-a ;)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Posljednja Fifa je za razliku od proslih nastavaka pokupila dobre ocjene, pa bi se moglo isprobati...
     
  18. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma neopisivo je bolja od demo-a, meni se svidja, vrijedi probati.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    danas nabavio, instalirao, odigrao nekoliko tekmi. utisci - relativno razočarenje. neću sad nabrajati pomake, nego ću samo spomenuti nekoliko loših stvari.

    - igra je prebrza ako se igra na "normal", jedino ako se stavi na "slow" izgleda normalnije
    - pokreti igrača, dakle kad trče sagnu se ko da nose tovar na leđima, pravo nerealno izgleda
    - skoro pa uvijek isti sudija, neki lik obrijane glave, u prošlim nastavcima uvijek je bilo nekoliko različitih sudija
    - uvodna animacija i replay u igri je napravljen kao da izgleda da gledamo tekmu na tv-u, a rezultat je da smo dobili nešto što grafikom izgleda odvratno
    - meni neiventivan i ružan, muzika isto bezveze
    - dresovi, tj komplet boja na dresovima izgleda tako blijedo i isprano
    - kada se igra tekma noću, izgleda kao da se igra pod jednim reflektorom, tako je loše osvjetljenje
    - fale potpune licence za neke timove koji su uvijek to imali, npr celtic i rangers nemaju reklame na dresovima, a dosad u svakoj fifi koju sam igrao su imali, isto tako neki timovi iz serie a nemaju nikakve licence (isto kao u pesu)
    - nesrazmjerna veličina, odnosno proporcija lopte, ogromne izgledaju u odnosu na tijelo

    zasad toliko, ako se još nekih stvari sjetim, napisat ću. ipak je novi pes, a i onaj prošlogodišnji, svjetlosnim godinama daleko od fife!
     
  20. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Kod mene nije tako, kod mene na normal sporo, tako da sam stavio na fast i sada ide normalno
    A sto se tice lopte slazem se s tobm, lopta ogromna naspram igraca.