1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Poz raja, treba mi odgovor dali da se prikljucim na ADSL ili na Kablovski int. pristup, imali razlike u cijeni u brzini isl.

    I jos nesto treba mi vec HDD pa eto ako neko moze da mi preporuci radnju gdje bih mogao naci za fine pare kakav HDD od 80GB pa na vise....


    I usput prodajem ovaj svoj od 20GB ukoliko ovo sve prodjem kako treba!

    POZ !
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Idi na ADSL, BIP niposto. ;)
     
  3. Zumbul

    Zumbul Novi član

    ADSL ...zbog brzine
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Nije covjek trazio bezicni pristup vec kablovski :D, u svakom slucaju preporucujem kablovski ako ti je stalo do limita i da te briga jesi li skinuo ovaj mjesec 3 filma ili 33...
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    A gledaj ovo:ADSL ti je jako skup net.Npr.imas vise paketa kao sto je ADSL 3G u kojem dobijas:
    1 korisnički račun
    - 2 e-mail adrese kapaciteta 40 MB
    - Korištenje brzine prenosa 1024/192 kb/s
    - 3GB download saobraćaja
    - Neograničen upload
    i ovo ti kosta 35 km mjesecno.Medutim imas kablovki net koji ti za ove pare pruza sve isto samo sto imas 7 GB download saobracaja vise.Pa ti sam uporedi.Cijenovnik imas ovdje:http://www.bih.net.ba/cjenovnik_adsl.html
    Uzmi Cable Net to ti ja preporucujem i neces se pokajat.Isto imas i free zonu i sve samo sto je jeftinije.Priznajem da ADSL ima malo stabilniju konekciju medutim to je neprimjetno.Eno moji jarani kad igramo Call of Duty 2 preko neta imaju 60 ping a ja sa Cable Netom 30 :p
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Nisam mahnit. Pitao je za razliku izmedju ADSL-a i BIP-a, pa je kasnije editovao post.

    Last edited by pentium4-athlonxp on Mon Oct 02, 2006 11:52 pm; edited 1 time in total
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Pentium 4,imas pm
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ADSL obavezno. Bolje je da ti ne pricam o LOL-u kao dugogodisnji korisnik. Dovoljno je reci da sam prelazim na ADSL.

    A sto se tice tih filmova, ne nudi LOL nista puno vece limite, sigurno ce ih vise dobiti preko bihnet free zone nego ovako a uzivat ce u sigurno boljoj konekciji.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Ma ljudi imate cini mi se skoro 50 giga na EPN-u za 28 KM mjesecno, brzina 256/128! Isti ping na svim game serverima (manje od 50ms), jeste sporije al jeftinije je, sigurno necete prekoraciti limit plus imaju free-zonu boli glava! Kakav LOL kakav ADSL, sram ih i stid bilo, pljackasi najobicniji...
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh da mi je to ovdje u TZ :D
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Taj paket izgleda fino, ali dosta ljudi koji su presli sa fun paketa(1024/256) , na taj personal pokajali su se. Dzaba im i limit kad je brzina kriza. Kriza je kod nas na fun-u, kod njih je onda zajebancija prava. Kazes da su LOL i BiHNET pljackasi, ali i EPN je. Svaki put posalju racun 100 KM, tj. pokusavaju da ufate na foru da im se tipla. Za 3 mjeseca salju uvijek, a sve uredno placeno i uplata je legla 100 % prije obrade i slanja racuna. Ko u BiH nije lopov ? :)


    http://www.europronet.ba/iu/privatni/ca ... rsonal.php

    http://www.europronet.ba/iu/privatni/ca ... le-fun.php

    A o LOL-u je suvisno raspravljati. Racunaju upload. :lol:
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Ja nikad nisam imao problema sa racunima od EPN-a posalju racun ja fino odem u postu i platim i tako svaki mjesec, zadnju sedmicu dana je kriza sa konekcijom nesto rade na poboljsanju usluga i tako to ali proci ce, inace zadovoljan sam download ide 30-35 nekad udari i na 43KBps :D. Sve u svemu zadovoljan sam.