Need For Speed: Carbon

Discussion in 'Igre i konzole' started by Shenron, Oct 28, 2006.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mah, Burnout i Ridge Racer su nesto naspram cega sve NFS igre poslije High Stakes-a izgledaju jadno i smijesno. Cak je i Wipeout realniji, zabavniji i bolji. :roll:
    Uglavnom ovo pokusavanje kombiniranja elemenata "simulacije" u skorijim igrama je urnebesno smijesno.
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    JA nemogu da instaliram taj demo, sve bude okay dok ne dode do mjesta instalacije DX 9 , i instalira on to i kaze da se resetuje racunar, i kada ga pustim da se resetira opet isto , instalira ponovo taj dx 9 i ponovno trazi restart??

    Sta mogu uraditi da izbjegnem instalaciju tog DX 9.c :| :roll: :?
     
  3. Zumbul

    Zumbul Novi član

    nfs je serijal koji ima svoj način doživljavanja igre igraču......prije svega simulacija i realnost nisu jača stvarnost i nit će ikad biti jer nfs i ne radi na tome.....isto ko kad bi za tracmaniu rekli da je nerealna a ustvari to je i krasi
    brzina,adrenalin,i nerealnost su njegove karakteristike i nevidim razlog da se više spominje kako ima boljih igara kad uopšte ne spadaju u igre tog tipa.....
    .....igr`o sam sve dijelove,još uvijek igram nfsU1 na netu,nfs 2 igram preko Hamachia.....MW sam igr`o par trka i prdi mi u ladici......prešminkan je,najnerealniji dio do sad....carbon mogu komentarisat tek kad probam igru...demo nije mjerilo....slažem se da auta izgledaju malo preofirno u odnosu na ostalo......
    sve u svemu U1 ostaje kao najbolji dio seriala za mene do sad......hoće li bolji izaći ili ne nije ni bitno......ako poželim šta drugo realnije instaliram sebi gtr ili sl.-
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    svaka im cast, ispolirali su i cestu i auta do maximuma :mrgreen:
    [​IMG]

    "Calgonit PowerBall 5 u 1 tablete s PowerBoost dodatkom za sprječavanje korozije stakla preporučuju svi vodeći proizvođači čaša i posuđa."

    bas sam se i ja ponadao da ce Carbon biti nesto revolucionarno u odnosu na prethodnike, ali...
     
  5. GW

    GW Moderator

    NFS nije zamišljen u glavama "programera" kao realistična igra.Glavna stvar kod NFS-a je uvijek bila prenijeti osjećaj brzine na naše monitore.Po meni su ljudi uspjeli.Igra ima dobru grafiku,zabavna je-nema se šta više tražiti.NFS nije "The real driving simulator". Ja kažem:kome se ne sviđa , neka ne igra.
    Ionako se nemaju pravo žaliti oni koji ne kupuju originale. :oops:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Nije u tome problem, nek neko navede razliku izmedju NFS U, U2, MW i Carbon, ljudi samo prave nastavke. Onos to treba da bude jedna igra oni izdaju godisnje i klepaju lovu.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Nije u tome problem, nek neko navede razliku izmedju NFS U, U2, MW i Carbon

    Razlika je u nazivu :D

    ljudi samo prave nastavke. Onos to treba da bude jedna igra oni izdaju godisnje i klepaju lovu.

    Ah,taj truli kapitalizam.Vratite nam druga Tita.
    Druže Tito, mi ti se kuneeemo... :D
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    ne klepaju u bosni, a to je i razlog sto je igra toliko popularna medju casual igracima :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tako je. EA igre su, kako sam vec gore napisao, poput onih sapunica na telki...
    Nista novo da naprave, samo stancaju "nove epizode" a ljudi po vec ko zna koji put kupuju jednu te istu igru...:lol:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Odavno bojkotujem njihove proizvode. Tacnije nemam ni jednu njihovu igru.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Me too...:D Jedva da imam ista njhovo...
     
  12. GW

    GW Moderator

    Neki bojkotuju ovako,neki onako.
    Ja ih bojkotujem tako što kupujem piratska izdanja njihovih igara.He he he.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Negdje bi dobio ban zbog ovakvih izjava... :shock:
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dajte malo na temu! Nije tema EA niti NFS serijal nego konkretno NFS Carbon.
     
  15. GW

    GW Moderator

    Ma biće ko i svaki NFS do sada.Igraš ga dva-tri dana,pričaš o njemu sa jaranima i onda ga zaboraviš.Onda se pojavi novi super-ultra-mega NFS i igraš njega.
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja nikad u zivotu nisam kupio original igru, hahaha BANUJTE ME :D
    on topic: neznam zasto toliko serete po NFS serijalu, ja sam presao sve jedan od trice, istina je da ovi zadnji serijali previse slice jedan drugome ali to je EA, a izbor auta mi se cini predobar,
    1967 Shelby GT500
    1969 Dodge Charger R/T
    1970 Plymouth® Hemi® Cuda
    2005 Ford GT
    2006 Corvette Z06
    2006 Ford Mustang GT
    2005 Vauxhall Monaro VXR
    1970 Chevelle SS
    2005 Mercedes-Benz SL65 AMG
    2004 Mercedes-Benz SLR McLaren
    2006 Mitsubishi Eclipse GT
    1999 Mitsubishi Eclipse
    1999 Nissan Skyline GT-R R34
    2005 Renault Clio V6

    These cars are also included in Need for Speed Carbon.

    2003 BMW M3 GTR
    2006 Porsche Cayman S
    2005 Nissan 350Z
    2004 Lamborghini Murcielago
    Audi Le Mans quattro
    2004 Lotus Elise
    1998 Toyota Supra
    2006 Alfa Romeo Brera
    2006 VW Golf R32
    2005 Mercedes-Benz CLK500
    2006 Chrysler® Hemi® 300C® SRT8
    jedino mi je zao sto nemam neku bijesnu graficku da u potpunosti dozivim igru
     
  17. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Jedino sto mi se zaista svidelo u ovoj igri jeste instruMENTAL u meniju ...
    I mozda showcase automobilcica ...

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Blur deeefinitiiivnooo Off... jer je Awful ...
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Šta ba drift opet? To bi bio četvrti dio u nizu koji me tuši driftom.
    Ne mogu ja više podnijet drift.

    Druže naredniče, drug Miroljub je reko da je drug Tito prikriveno kapitalističko prase.
     
  19. Tenga

    Tenga Aktivista

    Al sto se da primjetiti je da u svakom drugom NFS-u, jedan mod izbace, a drugi ubace, izbacili drift, i sad reklamiraju "all-new never-seen-before drift mode!". Sto je zalosno, drift meni i nije tako los bio prije...sada je jos gori.

    Sto je jos zalosnije, izbacili su "look back", ili sam ja jednostavno corav. Mozemo se nadati iduce godine reklami za NFS: Cardboard reklami koja ce zvucati: "EA is bringing you yet another NFS in the series! This time, all new day driving, never before seen look-back option, and drag mode that only NFS: Cardboard and no other game is offering! Buy NFS: Cardboard now on http://www.buynfs.com!

    I sad ne reci da ne izmisljaju toplu vodu...
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Preporučujem da ukinete shader ili detalje stavite na minimum. Ne znam je li to samo na demo verziji problem ali očigledno ga nisu dobro podesili. Već su najavili patch za shader i AA.

    Što se same igre tiče naravno ništa spektakularno, ali su svi NFS od Porsche unleashed do Carbona igrivi, istina užitak kratko traje.

    Za drift takodjer ne vidim problem, najbitnije je kao i u MSW imati tune-ovano auto za svaku vrstu utrke, posebno auto za drift sa podešenim ovjesom, posebno lagano auto i sa podešenim ubrzanjem za drag, jedan dobar Mustang nabildan za rokanje sa drotovima itd...

    Mada što se mene tiče nastranu sve igre, živio Final Fantasy 8)