REPLICA ORUZJA

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Nov 22, 2006.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    eo, prosla tema zatvorena zbog neceg pojma ne znam pa da otvorim novu. :wink:

    Enis"tema nije za ovaj forum"

    a one teme kao man talk i ta offtopic su onda je i ovo, cisto da se informisem

    zato

    Ovako aku u VASEM gradu ima prodavnica reci te mi plz Smile
    Prodavnica koja drzi ovakve stavri.. znaci identican izgled i tezina kao pravi pisstolj samo sto nije na metke Twisted Evil Twisted Evil

    Bio mi tu pred nosom jedan komad koji sam htjeo ali su ga prodali, radilo se o DESERT EAGLE, sve identicno u gram.. al ide na obicne neke metkice.. meni je izgled bitan i realisticnost.. pa ak neko zna.. il pak ima.. posstt ili PM pozzdrav Smile tttHHXxx
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    na stup pa kupi pravu utoku i to je to ;) . pa da bar boli kad nekog pogodis :)
     
  3. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Hajd pa kad odes u zatvor poslat ce ti Adi cigara i ponekad CD da znas sta se desava u IT svijetu.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    da boli moras kupiti teaser onaj.. pistolj mali, a s ovim kalibrom .50 otpadne ruka kad te pogodi u nogu.. zato bi zelio imati repliku tako mocnog oruzja, dok sebi ne skupim pare za pravi.. a i godine. :)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Boze sakloni.
     
  6. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Enis je u pravu, tema nije za ovaj forum. Učlani se brate mili na forum nekog lovačkog časopisa i pričajte o pištoljima.
    Svjedoci smo da je prije nekoliko dana u Sarajevu nastradao dječak zbog nepravilnog rukovanja sa tom prokletom spravom. Volim i ja pucati iz Desert-a u CS-u, ali daleko bio on i ostalo oružje od nas na ovom prokletom Balkanu u pravom životu.
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    pricate kao da je pistolj sveto slovo...danas ga 50% omladine ima i ne vidim razloga zasto je ova tema toliko nepogodna, ko da smo svi fini i nikad o tome ne pricamo... i da nazalost stradavaju mnogi zbog ovih "igracki" za danasnju omladinu, u kaficu "x" koji se nalazi 2-3 minute od mene a gdje izlaze uglavnom 15-17 godisnjaci su u zadnja 2 mjeseca nastradala dva momka radi pistolja. tuzno ali istinito. drzava je kriva.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    ja ba.. ne uzimam pistolj da se idem okolo krcit nego uzimam jednostavno da imam repliku najjaceg pistolja.. isto kao sto se ljudi furaju na airsoft puske tak i ja hocu repliku na zidu :))

    josh nisam dobio nikakve sigurna informacije oko replika :(
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ocito da nitko ne zna, pa ocekuj da odgovor neces ni dobiti. Ako bude spama i ova se tema zakljucava.