Test Asus 1950pro/256mb

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Stihoklepac, Nov 10, 2006.

  1. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

  2. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    Hehe nemoj, namučio se da napiše, vjerovatno mu je trebalo pola sata da sastavi te postove. :D
     
  3. zlaajaa

    zlaajaa Aktivista

    explain

    :evil: :evil: :evil: :evil: sta je sad smijesno sto je ta 310 a ova 400 ili sto je bolja od te grafe po 3d marku se vidi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    :lol:

    Ovaj je dobar

    Sulu ovaj topic kao sticky da niko ne propusti hehe
     
  5. Ante

    Ante Aktivista

    Re: explain

    Za roflmao

    Dobra ti je grafa nema sta. Iako bi mogo malo uskladit rezulate 3d marka, da kad lazes mozda bude neki baki da ti i povjeruje.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: A joj

    Da ti nisi svoju testirao u 3D marku 2005 i poredio rezultate sa ovom koja je testirana u 06 ? :D :D :D
     
  7. Sale

    Sale Aktivista

    Re: A joj

    Ma imao sam x800gto i tacne takve rezultate daje u 3dmarku05, ocigledno su mu se pomesale faze :lol:
     
  8. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Odosmo mi u offtopic ... :roll:
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    meni i ove slike trzaju na radeon-u :D
    drama bas drama,al nam niko ne rece koliko moramo skupiti para za ovakvo zadovoljstvo

    @zlajaa ,svaka cast ,sad smo oplakali ovamo,al post ispod posta,trebo si barem pricekati slijedecu stranicu
    hhh ...Lmao :p
     
  10. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Cekaj dok napravim koji screenshot sa upaljenim HDR-om 8)
     
  11. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    Gdje u Sarajevu mogu nabaviti X1950PRO za oko 460KM (toliko sam htio dati za GF 7900GS al' eto svi kažete da je X1950PRO bolja :) )?
    Naravno što je jeftinija to bolje. :) Blago vama što možete sa newegga uzimati. :roll:
     
  12. zlaajaa

    zlaajaa Aktivista

    :oops: :lol: :oops: :lol: jebiga ja sam mislio na 3d mark 2005 a ne 2006 sorry ako ste to drugacije protimacili :lol: :lol: :lol:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ajd' ba dosta shuplje. nemas ovdje posla s njubarama... :roll:
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

  15. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Need For Speed: Carbon

    Detalji & AA/AF na max. @ 1280x960

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. Sale

    Sale Aktivista

    Dark Ride ajd ba postavi Far Cry s HDR-om kao sto si rekao :mrgreen:
     
  17. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Eto sad kad si kupio X1950Pro mozes to i sam uraditi ;)
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    losa grafika :D plaho :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Je li se meni cini il je na ovim screenovima iz NFS:Carbona textura asfalta pravo kockasta (haman pa kao software rendering ;) .Moj drug ima X1600 i textura asfalta mu je takoder pravo ruzno prikazana (kao da je sastavljena od milion malih kockica i vide se jasni prelazi izmedu njih) dok na mojoj GF 7600 GS textura izgleda pravo"glatko", tj. nevide se nikakve kockice nit ikakvi prelazi izmedu njih.. :roll:
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Texture filtering opcija, tako je bilo u NFS:U2. To je ujedno i zadnja EA igra koju sam igrao/isprobao.