Neoficijelni logo HWB-a part II

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Thomas Angelo, Oct 12, 2006.

  1. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ja kazem nice samo ovo nije metalurgija daj nesta malo svijetlije boje malo da jace ubada i ovo BASE izgleda kao da si u paintu dodao malo ono u oblici ali je style 10/10 samo malo ga to je za sliku 1.


    slika 2. dog father odlicna za ovaj forum nista vise 10/10 samo malo bi orginalnije trebalo

    slika 3. 3xd svaka cast kao sto je receno kick ass slika neam zamjerki nimalo sva cast rspect 100/100 :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    ako moze i varijanta u bojama koje odgovaraju trenutnom (a i novom) sajtu, bilo bi super.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    jos logotipa koje je radio kolega dog:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    treci mi se svidja jako samo me zanima dali ce ovi logo ikada biti postavljeni na stranicu :?
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    [​IMG]

    E sad onaj tekst mozete stavit i onaj puni naziv, misljenja sam da je ljepse i ove
    crtice da su dole :mrgreen:
     
  6. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

  7. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    Meni se najviše sviđa ovaj od 3xd-a pa bi ga volio vidjeti sa novim bojama.

    Super su mi i ovi od Doga ali mi se ne sviđa varijanta na kojoj je samo "HWB".
     
  8. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Hvala na ugodnim komentarima ljudi. ;)
    Puno mi to znaci.
    Evo jos par primjera s raznim bojama, pa neka odluce glavni. Pogotovo sef Enis. ;)
    Recite vase primjedbe i ja cu pokusati ostavariti...

    [​IMG]
     
  9. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    bravo meni se naj dopadaju oni sa zelenima i narandjastim bojama
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Meni je najbolji taj u desnom gornjem cosku, a odgovara boji foruma i stranice. :)
     
  11. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    A moji bi planovi bili da pokusamo mijenjati sitnice na logo-u u zavisnosti od dogadjaja trenutnih u svijetu. Kao sto google radi i yahoo. :)

    [​IMG]
     
  12. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    dobra idea :idea: :mrgreen:
    po meni ovo je vec jasno da cemo svi ovu sliku zadnju samo inace bez dodataka samo za posebne dogadjaje dodamo nes posebno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Treba i ovna ubacit. ;)

    [​IMG]
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Lakse sa zachatavanjem.
     
  15. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

  16. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Meni se isto svidjaju ovi sa narandjastim i zelenim slovima ;) svaka cast!