Razor Copperhead ili Logitech G5

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by simidi, Jul 15, 2007.

  1. simidi

    simidi Novi član

    Kao sto vidite i u naslovu oba su misa dobra ali opet vase ce misljenje da prosudi koji cu kupiti igram CallOfDuty2 pa koji bi bio bolji.Vidite ispod konfiguraciju
    My high tech gaming PC:
    AMD X2 5000Mhz
    ASUS M2N-E SLI
    ASUS EN8800GTX/768MB
    Kingson 2x 1GB
    Aerocool
    Liquid cooling
    Logitech G15
    650W
    HP 19"LCD
     
  2. Ostraq

    Ostraq Guest

    Stvar licnog ukusa - sta preferiras oba su odlicna.
    Oba traze privikavanje, a ako ves imas G15
    kupi onda G5
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    jarane preporuka ti ja da probas oba ako mozes.... pa da vidis kako lezi, ev svi preporucuju mx518 ali ja nikako da naviknem ruku na njega.....

    P.S. AMD nema proc na 5000 MHz :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako imas vecu shapu uzmi MX Revolution, boljeg nema :mrgreen:
     
  5. Ostraq

    Ostraq Guest

    MX Revolution nije najbolji Ved(ade). Vise nego dobar jeste ali za igranje sigurno nije najbolji. Mis nije namijenjen gejmerima kao primarnoj grupi, dok dva gore navedena jesu.
    Meni se jos vise svidjaju "A4" misevi samo nisam siguran da ih je u BiH moguce nabaviti. X-750, X-755FS, X-718(B(F)) odlicne igracke za pucanje.
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    Slusaj, imam doticni copperhead i sto se tice gaminga nema dalje, probao sam sve misheve i ovaj daleko najbolje lezi u ruci ima 200dpi-a, on the fly podesavanje puno laks eodradjeno nego na logitech seriji ali ima jedan problem s njim-naime kabal od copperheada je lose odradjen poslije nekog vremne pocne se gubiti kontakt tako da ti ga iz tog razloga ne bi preporucio, sto nije slucaj kod diamondbacka a performansama su tu negdje cak diamondback je jos bolje ocjenjen na mnogim stranicama i jeftiniji je. Za razliku love izmedju copperheada i diamondbacka mozes kupiti lijepo steelpad ili exactmat podlogu. Dakle moja ti je preporuka diamondback a sad na tebi je sta ces...
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Ja sam isti problem koji si naveo za Copperhead imao sa Diamondbackom. Kabl je počeo da prekida brzo i na kraju ga ja "popravio". :D

    A koga interesuje A4 ima se uzrt' u Formelu. :)
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Ja sam imao Diamondback al sam ga zamjenio za ovaj; my bad nisam imao tih problema ali izgleda da su implementirali kablove lose kvalitete da bi sto vise ustedili i pokrali krajnje korisnike, sramota!
     
  9. TequilA

    TequilA Novi član

    g5 dosta se ljudi zale na razerove proizvode ili im se griju ili se lahko pokvare G5!!!
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako ces vec Razera onda uzmi DeathAddera jer sam cuo da su na njemu ispravili te greske, mada ja imam MX518 vec drugu godinu radi ko doxa...G5 sam isto probao, nema neke razlike osim sto je G5 laserski i ostale sitnice... na njemu mi samo smeta sto nema back dugme, ostalo je uredu...
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    MX518 je dobar ali mu je mana scroll wheel, zna da zeza. Idi ti na G5.
     
  12. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Ja imam MX518 i mislim da je odlican...Ako vec biras izmedju ta dva, ja bih G5...