1. elanbih

    elanbih Novi član

    Dobio sam neke 2 ploce.Asus i Gigabyite sa lga775 scktom,medjutim nemam načina da ih probam.Interesuje me koje od starijih tehnologija podrzavaju.Mogu li ih upaliti na 300W,i podrzavaju li ATA disk?Bilo bi bezveze da kupujem neke djelove da bih ih probao,jer ako ne rade to bi bilo bacanje para.Znate li nekoga lika ili prodavnicu koja otkupljuje ploce,da ih tamo mogu probat i da prodam jednu.Hvala
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    OMG. Uzmes imena tih ploca, upises na google pretrazivac. Prvi rezultat bi trebao biti link na proizvodjacevu stranicu gdje ti pisu sve moguce informacije koje diskove podrzavaju, do podrzanih brzina memorije.
     
  3. TnT

    TnT Novi član

    ++ ne mozes dobiti odgovor kad si naveo samo proizvodjace ploca, a ne konkretne modele ;)
     
  4. elanbih

    elanbih Novi član

    Ploce su Asus p5b i gigabyte ga-945pl-s3p trazio sam ali nisam nasao te insormacije.Mislim da ATA diskovi mogu ali ne znam za napajanje.Monogo bi mi bilo lakse ako znate nekoga ko ce mi pomoc da ovo probam i prodam jednu plocu.
     
  5. kAcA

    kAcA Aktivista

    E pa nemoguce da nisi nasao.
    Evo ja sam sad probao i odmah pronasao sta ti treba
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Ako ne uspijevaš pronaći spec. uz pomoć prethodna 3 posta onda ti jedino može pomoći http://www.vidovitadzemila.com
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  8. GV

    GV Komšija

    Dobro ti je ovo