3D Studio MAX 4.2 problemmmm

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Dzahdo, Jun 8, 2004.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Evo ja snimih fino ovaj 3D Studio MAX 4.2 , i upiso sve one serijske kodove i brojeve i snimio onaj potrebni program CD-Dilla ja mislim , i sve ja fino restartovo kako je komp reko i kad sam uso u 3D Maxa pojavi se sljedece :

    -------------------------------------------------
    | 3Ds MAX _ x |
    -------------------------------------------------
    | (X) A Component |
    | of the software license is not available. |
    |The program will exit.. |
    | [CODE 1] |
    --------------------------------------------------
    | | OK | |
    --------------------------------------------------

    Nadam se da sam fino nacrto ( ne znam kako cu sliku stavit :twisted: ) :D hehe . Haj pomozite brzo . Sta je ovo . Pozdrav . 8) [/img]
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Eh samo da napomenem da 3DsMAX 4.2 i raniji ne mogu na Win XP .. e sad nisam siguran koji koristis ?! .. A taj code 1 problem je do nekog drivera koji se mora skinuti sa neta al ne mogu se tacno sjetiti za sta je .. najvjerovatnije CD device driver nesto je tako pisalo .. ali eto uglavnom 4,2 i raniji ne mogu na Win XP
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    meni bogme moze , samo sto mi je komp zarazen nakim virusom :

    http://www.discreet.com/support/max/faq ... io&id=1191

    uvjeri se sam. tebi fala ako pokusavas pomoc , al prije mjesec ili dva mi je isti ovaj max mogo na win xp al sa jednim CD-Dilla drajverom , probaj i ti pa ces vidjet :D obbjecajjetm ti jer win xp koristim od kad postoji :D