4G Internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by exwizzard, May 24, 2017.

  1. zdici

    zdici Aktivista

  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sad ću ja izmjeriti na 2G haha :D

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    zdici likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni 4g radi fenomenalno zadnjih 15 dana, toliko dobro da me wifi nervira jer je 3x sporiji, al zato me 2g handri samo tako. Uspostavljanje poziva 10sec, često nedostupan (što i nije tako loše) :D
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Meni je glupo što se radi da se pokrije cijelo Sarajevo, a neke druge opštine nemaju ni jednu baznu sa 4G. Trebalo je prvo pokriti sve opštine u centru pa širiti mrežu prema periferijama...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    kolinsb likes this.
  7. black

    black Komšija

    4G od Vogosce do Sarajevo kod mene na telefonu.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    To je oduvijek tako bilo. Po manjim čaršijama se uvijek pišalo. BHtelecom ima više net i moja tv usera u Zavidovićima nego u Sarajevu. Ali se s vrha kaže da sve mora prvo u Sa i to je tako.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zna li neko ponudu operatera u Hrvatskoj,sta da uzmem...lokacija otok Vis
    idem dole raditi sezonu,pa da znam sta da uzmem ...samo mi net treba,tj.najvise

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne gledaš čitavu sliku kolinse. Gdje su hiljade i hiljade turista koji ce doci u Sarajevo? Naravno da treba prioritet da bude infrastruktura glavnog grada.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Tele2 ili bonbon. Doduše meni je ovo prvi bonbon evo me dvije sedmice u Istri i odličan je signal. Do sada ni sa Tele2 nisam imao probleme.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    zippoo likes this.
  12. zdici

    zdici Aktivista

    Bonbon ja koristim 4 godine..dopunim godinu dana za 40 KM..imas pakete na bonbon stranici ili biras sa *121# Ja mislim da je 7 GB mjesec dana 55 Kn imas 4G po citavoj HR
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator


    T-Mobile. 11€ prepaid, 7 dana neograničeni 4G net, al nije na fair osnovi već bas neograničen. Znali smo za 7 dana spržit i po 60 GB interneta (YouTube), a i dalje net pici 70 Mbps. Na cijeloj Dalmaciji sam hvatao 4G+ mrežu sa Galaxy S7.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Ma da, to je turistički paket, koristio sam i ja par puta, drug zippoo kako reče ide na par mjeseci pa mu treba nešto dugotrajnije odnosno povoljnije...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vidjeti cu dole kada dodjem,sta se koristi a mozda ima i wifi,nisam bas sve detalje zapitkivao...ali svakako ce mi trebati neki mobilni net,pa cu vidjeti neke pakete na mjesecnoj bazi
    bonbon ima za 70ak kuna 4 GB i 200 minuta

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  16. zdici

    zdici Aktivista

    Da. I sto je dobro kartice SIM salju u BiH dodje za 10-15 dana na kucnu adresu. I mozes dopunjavati kredit na bonbon stranici online preko svoje kreditne kartice iz Banke.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ovdje se može pratiti zamjena baznih stanica ili 4G aktivacija za BH Telecom: https://www.bhtelecom.ba/index.php?id=7231.

    Koliko sam upratio, trenutno se radi najviše u Sarajevu, Zenici, Tuzli te nešto sitno Travnik, Breza, Visoko, Kakanj..
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Za Tuzlu ova zadnja vijest pise Babunovici, ako se ne varam ovo je selo tamo negdje poslije Srebrenika... Sto ce njima 4G :D
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Seoski turizam hahaha :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Zato što su Babunovići na brdu iznad Srebrenika i vjerovatno signal pokriva veći dio općine...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    selvin likes this.