ADSL free zona upload

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by [Amar], Mar 6, 2009.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa eto, iz istog smo kantona, a ja nemam takvih problema. Sa novog servera konekcija ide dobro (ne mislim sad, nego inace, sad ide "idealno" jer vishe niko nista ne skida). Download nikad nije bio problem. Sa 4 konekcije na fz serveru brzina je uvijek bila preko 100kbps, vecinom ide preko 150 pa sve do 200. A na starom je isto dovoljno 5 konekcija, tako se se to dvoje da kombinovat pa brzina bude uvijek 200kbps kad se sta skida. Ovakvo je stanje meni sa GrabItom
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sad je dobro kako je ovaj štrajk.
    Brzina stabilna... 200kb/s :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Postoji opcija ukidanja takve usluge ili obezbjedjivanja kvalitetne usluge. Ako se ne moze obezbjediti kvalitetna usluga (kao sto se reklamira), treba je ukinuti.
    Vezano za sadrzaj koji se uploaduje, oko toga postoji debata u smislu da li vlasnik servera odgovora i za sadrzaj na serveru kojeg uploaduju korisnici tog ISP-a, bilo je dosta slucajeva na Internetu gdje su ISP-ovi amnisterani, ali i kaznjeni, tako da bi najbolja varijanta bila da Telecom (ako vec nije) to provjeri sa nasim pravosudjem.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Sam koncept freezone dovodi u situaciju da budes magnet za malogradjanstvo.
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    fkt znas ga suknuti ko niko na ovo planeti...