ADSL i ELOBA na 1 pc !?!?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Ghostbusters, Feb 15, 2008.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozdrav svima , imam jednu molbu za vas , radi se naime da imam ADLS 1 GB i ELOB flat rate e sad ja bi to na jedan racunar da imam dvije konekcije znam da mi treba dvije mrezne karte al sam cuo od jarana da je komplikovano namjestiti , pa ako ima ko iskustva sa tim da malo pojasni ili eventualno da dodje kod mene i da mi to napravi , platicu naravno.
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    Neces moci napravit dvije pppoe konekcije na racunaru, ali mozes eventualno da instaliras Virtual PC i da nabacis na njega jedan emulirani PC zatim na njega jednu konekciju a na host OS nabacis drugu konekciju. Inace ja tako radim sa Logosoft i ADSL konekcijama. Stim da uvijek na hostovanom OS u Logosoft konekciju a na emuliranom PC u je konekcija od Free zone na ADSL. I sve radi ko podmazano,no moram ti reci da nisam probo da nabacim obje internet konekcije i da ih pokrenem, no mislim da bi i to moralo da radi, jer koliko vidim 2 emulirana PC - a preko Virtual PC imaju razlicite IP adrese na free zoni, tako da ne vidim razlog sto ne bi imale i na internetu.

    Sretno i spretno. :)