Ajmo volonterci...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by VirusQ3, May 30, 2004.

  1. VirusQ3

    VirusQ3 Guest

    neznam jel sam pogodio forum...
    Trebam jednog ili 2 čovjeka za moj site koj će pisati članke o hardweru. Ne tražim neko posebno znanje, nego samo volju za pisanjemi točnim informacijama! :D
    Hvala...
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    hehe pa doso si ovdje reklamirati.. ovo je najjaci bih site.. ti kao NEKI konkurent, nebi trebao dolaziti na forum stranice, i tako reklamirati svoju stranicu...
    e jesi papak.. samo slaba ti reklama..
     
  3. d0ga

    d0ga Aktivista

    hahahah,pa sta ces otvarat taj site kad imas hardware base ?.. :roll: :lol:
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

    pa eto.. hoce konkurenta..
    al slaba mu reklama :p hehe
    i ono kao profesionalac.. dosao na profesionalnu stranicu da reklamira svoj sajt i svoje znanje :p

    kaze "Ne tražim neko posebno znanje"...
    :) haos
     
  5. VirusQ3

    VirusQ3 Guest

    Reklama mi je bila na pretzadnjem mjestu! :) Što se tiće znanja istina ne tražim ga, samo tako želim otvorit kategoriju hardware - tako radi više sadržaja... Ne mislim otvarat taj site jer je već otvoren, samo ga popunjavam. Hvala!
     
  6. abasi

    abasi Aktivista

    LOL.

    P.S. u mene je pocetna stranica u IE i Operi
    http://www.hardwarebase.net

    malo na pocetku procitam novosi i onda forum :)
    ,jeste majke mi . !!!
    poz...
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Tako i treba : ))
     
  8. abasi

    abasi Aktivista

    ;)

    normala :arrow:
     
  9. kenci

    kenci Aktivista

    virusQ3.. kad sve ima na ovom sajtu.. zasto trazis pomoc.. znaci hoces konkurenciju.. nijedan pravi konkurent nece doci i traziti pomoc od svog protivnika ;).. ti si fakticki.. hmm.. neznam kako se kaze..
     
  10. abasi

    abasi Aktivista

    Heh, ma necemo se vrijeđati sada :)

    :p
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja nemam pocetnu stranicu!
    :D
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    početna je obavezno google :)
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Kakva korist od pocetne stranice google?! Pa ionako 90% vremena samo skidam stranice i onda ih pregledavam offline.
     
  14. d0ga

    d0ga Aktivista

    najpametnija stvar :D
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U mene je promjenljivo oblačna...

    Ma zavisi koja se potrefi, sad je gamer.hr
    Nekad ova, nekad ona...
    Vecinom Pungas.com, ovo je ono malo nako reda radi...
     
  16. abasi

    abasi Aktivista

    Evo danas pugas.com ne radi , nesta ga jebe server - preopterećen !

    poz...
     
  17. Esh

    Esh HWB

    zato sto su genijalci stavili slike iz severina.avi (cough) na forum te im je otisao bandwidth.. uz puno postovanje prema onom sto oni rade (pracenje formule 1 i opcenito automobilizma), moram priznati da je ipak jadno (vazi i za ostale) stavljati takve stvari da bi se dobilo na posjecenosti..

    sta hocu da kazem, mogao sam i ja staviti isto (cak i film) na nas server jos prvi dan (kad je afera izbila), ali ipak treba drzati dozu profesionalizma.. ima uvijek mjesta za shalu, ali za sve postoji granica.
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Tako je. I ja sam isto razmisljao staviti film na moj prostor. Nagovarali su me. Al posto imam samo 5 GB badwitcha nisam htio, a i da imam unlimitedd nebi pristao.
     
  19. abasi

    abasi Aktivista