Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Akcijska ponuda igara

    Naravno da je igrala. Kad je prvi raid izasao da se na hard igra, pa za nagradu mozes dobiti Vex Mythoclast, znaci ljudi, njubare najvece, sa njim dominirali u PvP. I to je trajalo i mjesec dok ga nisu malo nerfali.

    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Sa ovog steam profila gotovo nista ne igram osim ovih dana BC2, pa me interesuje da li se ovo moze prodati.. i ako da, za koliko ? Imaju samo ove 3-4 solidne igre dok je ovo ostalo bezvezarija:

    [​IMG]

    Pa kontam da je bolje da proslijedim nekome nego da djaba stoji.
     
  4. mirseth

    mirseth Aktivista

    Evo probaj ovdje da prodas.
    https://www.playerauctions.com/steam-account/
    A provjeri koliko ti acc vrijedi preko nekog steam calculatora npr.
    https://steamdb.info/calculator/
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    E hvala drug. Postavit cu ga onda na taj playerauctions a taj kalkulator izbaci:

    [​IMG]
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma taj kalkulator nema veze sa zivotom, ja sam Skyrim uzeo za 7-8 eura i dobio Special Edition dzaba, i onda mi on racuna 20 dolara Skyrim + 40 dolara Special Edition.
    L4D2 racuna 20 a ima ga 99% steam account-a i vecina ga je dobila dzaba.
    I tako jos za dosta naslova, i na kraju cifra ispadne nigdje veze.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogotovo sto "polovne" igre gube na cijeni tako da sabiranje nema nekog smisla. Recimo Elite Dangerous je 25€, Assetto Corsa je 30€, Project Cars je 30€, Arma 35€ a ja kada bih dobio 80KM za cijeli acc, bio bih ko na konju.
     
  8. mirseth

    mirseth Aktivista

    Kalkulator izmedju ostalog racuna TRENUTNU cijenu kupljenih igara a to da li su dobijene besplatno na akciji ili kupljene to onome ko kupuje acc u biti nije ni vazno.
    Mislim i da racuna koliko je vremena neka igra igrana tj. koliko je "polovna" pa i pomocu toga odredjuje cijenu pojedine igre.
    Mislim ne treba kalkulator uzeti kao najvazniju referencu ali moze se okvirno skontati vrijednost svih igara pa se po tome odredjivati i cijena cijelog acc-a.
     
  9. mirseth

    mirseth Aktivista

    Pa dobro, neko je zadovoljan da proda acc i za 10-20% te neke vrijednosti.
    Mislim da ces ti svoj acc relativno lako prodati za 80 KM.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma eto ako neko htjedne od forumasa, neka ide i za 60KM.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav decki, dobio sam drop vrijedan oko 400e za CSGO, ne znam da li mi je bolje prodati ga preko ovih sajtova za prodaju, dobiti oko 75% value, ili raditi kao sto su neki forumasi ovdje, prodati na marketu, izgubiti 10% i onda prodavati igre sa 10% snizenjem raji s foruma.

    Da li ima zaintresovanih za takvu kupovinu? Recimo 10-15%, PayPal je dobra alternativa.

    Ako neko ima provjerenu stranicu za prodaju itema, da mi pare legnu a da ne uzimaju veliku sumu, javite.

    LP.
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Battlefront trpaju uz Origin Vault pa ga opet niko živ ne igra.