All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma kupi zadnje šta preporučuju, jer svi više puta skontali da su se zajebali. Valjda su sad nekon toliko godina uboli pravu gradaciju
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa dobro, kakva je razlika sad RCP i ECS. Ovog RCP-a kojeg preporucuju nigdje nema. A kako vidim kao sadrzi aditiv Robust chain protection za bolju zaštitu lanca. To isto onaj aditiv od liqui moly lafo mamone.
     
    Last edited: Sep 10, 2025
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    Moj @Qler sta je reci, dal mlate 16 stranica jos nisu stali.. Hackeru nezgodan si, time to stop posting i jedan i drugi.

    [​IMG]
     
    Qler likes this.
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Enis ima trajnu sadaku što nas drzi na serveru :D
    Sa godinama stvari postanu labave mada ponekad budu i krute.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa koja je specifikacija ulja nije u kamenu zapisano da mora biti total. Vidi specifikaciju za posljednju tu reviziju ulja i vidi sta ima na tržištu.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Na svakom litru ukradu po 50 ml,fino se to nabere na rezervoaru.
    Em gorivo totalno nekvalitetno,nemasno.
    Jest da nije neki detaljni test ali opet pokazuje da pored nekvaliteta,jos i kradu na svakom litru.

     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema sta laboratorijski test.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa sasvim dovoljno da kupis 5 litara a dobijes manje :D
    Ne znam sta bi labaratorija drugacije pokazala ?
    A vidjelo se i na vaganju da su goriva iz BiH i Srb laksa...znaci manje doslo.
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Izvinjavam se što kvarim off topic.

    Najrahatniji put Sa-Višegrad? Savjeti?
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa na Romanija, Rogatica i dalje Višegrad.
    Put je ok ali i nije, preko Romanije nema nekog prometa ali sto ima voze kao manijaci tako da otvori oči i lagano.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kupih zimski set Michelin Pilot Alpin 5 SUV MO 105H XL. Ne smijem ja voziti te allseason ‘zimske’ gume koje su bolje od zimskih. :D
     
    Reventon and EL NINO CFC like this.
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Burazer će ovih dana uzeti za Grand scenic all season, pa ćemo vidjeti kako se ponašaju. Još ne zna koje će i šta će samo kaže ide definitivno na all season neće kaže da razmišlja kad će mijenjati gdje će sa gumama (stan i nema podruma pa uvijek su mu kod nekoga)
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kakve all season otpast ce mu gazni sloj cim guma dodirne nas asfalt na 100 stepeni.
     
    Alibegovic and zoi like this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Čut će se :)
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije poenta kupiti allseason da ih ne mijenjaš, već da ih koristiš kao zimski set.
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni iskreno kod zimske performanse na samom snijegu uopšte nisu toliko bitne. Ogroman procenat moje vožnje je na mokrom eventualno bljuzga... Gdje ja idem po snijegu, ili ću izaći jer je dobro utabano ili mi je jednostavno lakše prošetati... Jednostavno rijetko me put na baš snijeg i petinu navede, bitnije mi je da će na mokrom stari nego na snijegu krenuti...
     
    zoi likes this.
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vecinu „zime“ bi i ljetna bila bolja, ali bitno je biti zadrt.
    Voznja na zimskima u martu na 20-25 stepeni je bas divna.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Opet vi o gumama, jebo vas gume vise. Dopizdili ste.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    kvaju and nFare like this.
  20. Reznor

    Reznor Overclocker