na ovom mom, u ovlastenom odradjeni veliki i mali servis u septembru na 103000, zamijenjeno ulje u diferencijalu, stupio u kontakt sa prethodnim vlasnikom, neki profa i bubnjar iz svicarske
Moj CLS je 2010 godina, a model 2011, jer je zvanično krenuo u prodaju 2011. Bio demonstration vehicle
Starter u Bugatti Chironu je od VW 1.9TDI Zracni jastuk od Audia A3. Jao koji porez za budale su ova sportska auta. https://youtube.com/shorts/zoPyY_oBDwY?si=e354r5L05ymwHRMq
Troškovi chirona su manji, mozda na njima nesto i zarade, ali to nije svrha tih vozila, nego marketing i demonstracija tehnologije. Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Meini su ove cifre uvijek zvučale kao da se neko zaje***. Može se za svako sportsko auto polemizirati koliko košta razvoj i komplet produkcija. Onda je i svaki Audi porez na budale jer 80% dijelova dijeli sa Škodom.
Sve je to produkcija. I da se corola proizvede u 500 primjeraka i da se za to dizajnira komplet od 0 koštala bi boga pitaj koliko. Vrlo jednostavno. Bugati, pagani konigseg sve se to pravi u malom broju primjeraka. Npr na tim autima ima toliko titanium sarafa da samo oni koštaju ko golf a kamo silni karbon i td. Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Ne znam vala, da imam auto od deset miliona eura i da mi montira dio sa pasata 1.9 tdi i naplati desetine hiljada eura dio, imao bih nesto protiv. Ne zato sto je dio los, nego sto mu je stvarna vrijednost za dvije nule manja. Nego sad ces vidjeti po olx-u oglase "paše i na Bugatija"
Odrzavanje je definitivno bigati tag ali ljudi koji to kupe vjeruj da se ne zamaraju oko toga a sumnjam da bi i ti da si težak milijardu. Odradio.sam mu "detaling" i keramicku zaštitu top je ispao. Sex Sent from my SM-S931B using Tapatalk
Raja i ja sam se ponovio sa gradskim auticem. Uzeli smo najmanji Toyotin SUV. Nakon sto sam proveo sedmicu vozeci Aygo X, iznenadio sam se kako je udoban autic. Prosjecna potrosnja mi je bila 4ltr, vozio sam CVT verziju, mjenjac nije los ali u kombinaciji sa motorom nije najbolji izbor. Dobio sam dobru ponudu, nov Aygo X (1.o motor, 3 cilindra, manuelni mjenjac), srednji paket opreme (teamplayer). Gradska potrosnja je oko 5lt, otvorena je ~4ltr. Mora se opreznije voziti posto ima samo 72ks na autoputu, ali ide to pomalo https://imgur.com/a/kuk84P7#5Ep1gly https://imgur.com/a/Rdu1LB7 Kolega je narucio Teslu 3, dolazi za mjesec dana. Cim dodje pravim testnu voznju i pisem vam iskustva
Zatamni zadnja stakla i Fali ti samo stiker sa strane Pogrebne usluge "Dugo Konačište" kao kod Pantelija.
Nego, jbg nabere se sad koja hiljada ako ne trosi 10l/100 km, recimo ko pređe 15k, 4500 KM ode godisnje na gorivo ako trosi 10 l. A ako trosi 5 duplo manje.
Tale, ne provociraj što bi moj brat rekao, kad sam mu ja govorio da je zatamni, kaže ne vozim pežo pa da se moram kriti od sramote. A ako troši 2,5 to je duplo manje od 5, a ako nemaš auto nikako, ne trošiš na gorivo ništa... pa eto, razmisli i o toj opciji