All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. nFare

    nFare Overclocker

    Rast će dok im ne bude gorilo pod nogama i proizvođačima i distributerima, već se približava vrijeme da se izbace distributeri / middle man, novije generacije i ako ih uopšte interesuju auta će satima klikati po internetu da odaberu paket i individualizaciju i naručit će auto direktno od proizvođača, a ko će se htjeti vjenčati sa nekim el. autom gdje set baterija ili neki random problem sa punjnjem koštaju 10k eura? Platićeš najam auta gdje proizvođač garantuje i vozdra...
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Proizvodjacu nije u cilju prodati samo auto, nego jos barem pola auta na servise i dijelove. Ne bitno na koji nacin ce to rijesiti, ako bude placala lizing firma ili osiguranje, opet ce sve biti proslijedjeno do dzepa krajnjem korisniku.
    Nece sigurno npr VW od sebe dijeliti nove baterije. Ionako zatvaraju fabrike zbog milionskih minusa.
     
  3. nFare

    nFare Overclocker

    Neće ali će garantovati za njih 2-3 godine, taj period voziš i to je to, Lizing kuće isto na svoj rizik nude osiguranje za servis koje plaćaš mjesečno. Da se razumijemo nisam fan lizinga nego se prosto tako tržište kreće.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Debilno auto... ne kontam svrhu. Koji entuzijast koji hoce AMG-a bi ovo uzeo?
     
  6. AggressoR

    AggressoR Komšija

    Ne mozes skontati s koje strane ruznije izgleda, prednja ili zadnja a onda vidis unutrasnjojs s ovim velikim ekranima, gotova prica.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam sta su kontali kada su vidjeli kako je taycan naguzio porsche i rekli mogli bi i mi ovako nesto

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolji Qlerov CLS


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    CLS je svašta, ali vala ne može se nikako reći da je ružan
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

  11. Haker

    Haker Veteran foruma



    @mobsterc jel tvoj

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa jasta je, zar imaju dva u BiH :)

    Edit: evo i link je na @mobsterc-ov profil
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma



    Barem je volan lijep

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da nema znaka naprijed rekao bih jos jedan azijski ev.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja fakat ne znam šta se dešava sa auto industrijom.. ko su im inžinjeri, ko su im dizajneri? I ko ovo kupuje....550000 eura za ovo.... pa jebo te kralj....
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Jony Ive


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Prođe mi ona izjava od Borke sa Buducih klasika, kaze nesto tipa prijatelju, u ferarija kupujes motor i mjenjac, sve ostalo sta dobijes je gratis.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, to je Enzova poznata izjava, "ne prodajem auta, prodajem motore. Ostalo dajem besplatno jer mora biti nesto sto nosi motor."

    Da zna da mu u auta ugradjuju el. motore i to ih pravi Yasa, britanci, zapalio bi fabriku :D

    Doduse ne znam za ovaj novi model jesu li sta sami odlucili praviti, al u hibridima su isli engleski motori.
     
    Last edited: May 26, 2026
  20. Haker

    Haker Veteran foruma



    Za sve sto misle da je bugati recikliran passat


    Sent from my SM-S931B using Tapatalk