All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. ibran

    ibran Aktivista

    Ja sam isto u SA stao na stanici za BUS da sin izađe, došla kazna 40 KM zvao plicisku stanicu center da vidim zbog čega, kaže stali ste negdje na stanici za BUS koje su pokrivene kamerama i odmah te fotografiše kao prekršaj i kna. Tako ljud da pazite po SA ne stajite na stanicama za BUS.
     
  2. ibran

    ibran Aktivista

    Pmogneš mu kod preglednosti izbaciš lijevi žmigavac i neka pići, skineš ga sa leđa.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    To je odnedavno uvedeno. Nema vise zaustavljanja na prosirenjima za buseve, cak ni za taksiste.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne da nema zaustavljanja nego samim skretanjem na stajalište dobijaš kaznu, makar se ne zaustavio ni 1 sekundu.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    Buraz to vam govorim, bas je prestrogo, jebeno je ovdje nemas gdje parkirat, svaki parkin pun ko sibica, jedino da je u voznji nabijem nogom i kazem cao stara.. nego ne zelim sa selvinom razglabat, doci ce nekad pa kad prodje kroz sarajevo dvije ce minum dobit, pa mozda skonta o cemu pricam :)
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    To u Sarajevu postoji vise od godinu i znam o cemu pricas. Kao da se meni da raglabat s nekim ko jebe familiju policajcu koji provodi zakon. Koja logika?
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jeste li kupovali sa auto hub.ba? Gledam ima popust 25% i jos 10% ko se registruje. Kontam kupiti filter goriva izasao bi 140km mann

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koja je sifra filtera? Bas da pogledam posto je kod mojih dilera.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kupujem ja preko autohub.ba i autobox.ba , pa gdje bude jeftinije. Sve ok, uredno u oba slucaja.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    MERCEDES-BENZ:651 090 28 52; A 651 090 28 52; A 651 090 16 52; 651 090 16 52;

    Kod mene je om651 150kw, hoce li odgovarati?

    Ove sam izbjegavao bas da ne bih fulao pa ne bude odgovarao, a ugradit cu ga tek krajem ljeta.

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To je to. Dobra cijena.
    136km kod mojih ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala, evo narucio sam. Filter goriva mann i filter kabine 180km, vidjet cemo kad dodje :)

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    ja sam kupovao preko autobox ate keramiku, i još neke stvari korektne cijene i momci...
     
  14. nivla

    nivla Komšija

    123km MANN tamo gdje ja kupujem
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo kod mene ce bito lafeta, jos nesto na drugom točku nisam skontao, ručna i termostat, odmah cu i filter goriva vjerujem eto jos jedne hiljadarke

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam zamijenio lafete sa selwnima :) I dalje ono nešto kucne kad krenem :)
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja vala nisam ni skontao da nesto nije u redu sa njima. Preko neravnina nista ne lupka ali mi je ovaj majstor rekao zimus za lafetu i sad na tehnickom pa kontam da odradim ne vrijedi odlagati, odmah i termostat kad sam vec tu.

    Samo se nadam da ce ovaj filter do petka doci sa ovog huba. Nikakve notifikacije da je poslato jos sam im poslao upit za ovoj popust od 10% nema odgovora ni na to.

    @Qler jesi siguran da na trapu kucne?

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam... Al ne mogu da provalim gdje je nikako...
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja u zadnje vrijeme osjetim pozadi nesto izmedju blagog kuckanja/skriputanja. Sta bi moglo biti? Pokusacu jednom snimiti telefonom.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da nije prenos, kardan, mozda nije naprijed..

    Pravi auto i američka kanta :D [​IMG]

    Sent from my SM-S931B using Tapatalk
     
    Qler likes this.