All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Neko je postavljao link na stranicu gdje se treba registrovati kako bi imao pristup bazi podataka rezervnih dijelova za pojedino auto gdje se moze u detalje vidjeti izmedju ostalog part number i sl. ali ja to ne mogu naci a zakleo bih se da sam je spasio u favorite pa ako moze da sibne na pm ili tu postavi, hvala.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Dok se taj neko ne javi probaj ovu stranicu, meni nadje vozilo po VIN i kad kliknem na naziv svog vozila izbaci mi listu dijelova po kategorijama
    https://cars-info.eu/
     
    forzamilan likes this.
  3. anel007

    anel007 Komšija

    Regexpert je stranica ja mislim, kad dodjem kuci provjerim ti i link za slicnu stranicu samo sto ova ima i cijene dijelova.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  4. nivla

    nivla Komšija

    repxpert.com
     
    forzamilan likes this.
  5. anel007

    anel007 Komšija

  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala momci

    Pitanje za znalce Dinu prije svega imam sad ulje Liqui Moly 5w 30 4200 treba dosuti malo. Imam isto to samo 4300 smijem slobodno dosuti?
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Koje je vozilo u pitanju? Ako voziš vw onda ne može 4300...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Je, vw je 1.4 TSI. Jbg ako ne može onda ću uzet 4200.
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Nema specifikaciju za vw. Neće biti ništa ako ga naspeš, ali ako želiš poštovati specifikaciju onda to ulje nije za taj auto...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  11. dams82

    dams82 Komšija

  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    forza, naspi floriola ba (moze i bimal ako preferiras domace), nece mu nish biti :D :D :) samo nemoj maslinovo ni pod razno, radi nize tacke izgaranja haha
     
    forzamilan likes this.
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Citam maloprije u GumaM rade masinsko ciscenje injektora za sve tipove vozila, 60KM akcijska cijena.
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    I ja maloprije vidjeh isto.
    Odlicna stvar, to bih trebao odraditi na svom autu, jer mu je to slaba tacka.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    ali u Tuzli...
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Oni to ciste aditivom. Radije cu za te pare uzet 5 konzervi Liqui Moly Diesel Spulunga pa fino sipat svakih 2k km.
     
  17. hmudd

    hmudd Novi član

    Samo u Tuzli?
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    tako pise
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da nije isto, ovo se radi masinski
    Taj aditiv se naspe u masinu koja se spoji sa dovodom goriva u motoru i radi u leru pola sata. Ovim se moze smanjiti emisija ispusnih gasova,a i motor bolje radi. Gledao sam taj proces na Wheelers-Dealers :)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa to je to, ista stvar se i sa Diesel Spulungom uradi, samo sto jest petljanija za spojit.

    Alternativno, mozes stjerat gorivo na ispod rezerve, pa nasut Spulung, ocistice ko i ovo.