All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. veki81

    veki81 Aktivista

    Njegov je kamion, samo nije skinuo reklame.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onda ovaj majevica portal baca bombe. Kako god, samo jos jedna budala. Kod nas juce kroz grad jedan namjerno da puno gasa i zanese se auto, sve poledilo na onom minusu. I par puta tako, a ljudi na sve strane. Ali dobro je to, snalaze se ljudi. Africke zemlje, pa mi po broju udesa u saobracaju.
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Najaci komentar: Spavas li mirno Kene Bloku :D.
     
    Vedo likes this.
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Upalilo mi se neki dan na VW "Kurvljus Fel - AFS", ili ti ga: "Greska: Svjetlo za skretanje - AFS"

    Citam malo po forumima da je najcesce u pitanju greska sa lampom (2g star auto, a to svjetlo se fakat najmanje koristi - otkud ranije lampa?). Odvezem ga danas da vide sta je pa ce mi javiti cijenu izmjena - sta ocekivati? Nadjem ovaj video:


    Mislite da bi mogao ja to sam zamijeniti ako ovi spucaju neku urnebesnu cijenu? :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa je li to u garanciji onda?
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ne bih rekao da garancija pokriva i sijalice :) Jedino ako nije neka garancija tipa "sta god da se desi", ali standardna ne.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne znam, to i jeste problem... Otisao je auto na dijagonostiku, zvati ce me u toku dana. Moguce je da ce reci da je garancijom pokriveno, ali ako je lampa onda vjerujem da se podrazumjeva kao potrosni materijal i mozda nije pod garancijom. Otud i pitanje, da znam sta odgovoriti ako mi kazu npr 60e da zamjene, ili 100e za sijalice i ruke...

    Nadati se da ce rijesiti sa "good will" jer je pod garancijom a nije veliki problem, ali haj znaj sve pohlepno :)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zavisi od servisa. Meni VW nije nista naplatio skidanje sigurnosnog sarafa na tocku, neki debil ga pretego. Frajer se bukvalno po sata mucio.

    Lampe ne idu pod garanciju, ako nisu xenoni mozes sam. Kod VW za xenone moras prednju karambolku skidat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Javili sad, lampa je u pitanju, odradili su od sebe. Kaze samo nam daj 5 stars na anketi i to je to :) Reko moze, ljubi te brat.

    I nije ulazilo u garanciju jer je potrosni materijal. Malo cudno, ako dodje defektno nesto moras sam snositi troskove.
     
  10. Almir

    Almir Komšija

    kramar prodaje a7 novi 195 000 :) jel ovo neka zajebnacija sa cijenom iliće stvarno a7 biti 200 hiljada :)
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Oko 50k eura je startna cijena, sa opremom + carina i pdv + zarada za kramar, to je ta cijena.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zarada im 70 hiljada KM? Pa zarade onda više od proizvođača :)
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne, dodatna oprema je 20k eura najmanje, s-line, quatro, dsg, one ekrane da ne spominjem, ekskluziva. Nadji na piku auto, vidjet ces aviona. k*urcenje je skup sport, a prodat ce se u ovom mjesecu garant :)
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

  16. Almir

    Almir Komšija

    na 7 većina stvari je standard od 3.0 motora quatra s tronika, doplata i popusti su sića na tu klasu al 200km, jedino je što se trenutno nemože kupiti a7 novi kod nas ali može naručiti...
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    66k u Njemackoj, 77k u Austriji, dodas neke fensi felge i par detalja u interijeru i eto te na 100k.
     
  18. Almir

    Almir Komšija

    sve ok al nikada u bih nije bila cijna novog kao u njem ili au ;)
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako nije ba? Eto ti na audi.ba cjenovnik, ovisno od motora pocetna cijena je 130 i 140k. Samo HK audio kosta jos 15k.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    A3 nije, jeftiniji je kod nas nego u EU, ali vise klase (5+) su tu negdje. Takvo im trziste, kod nas ide najvise basic pa zato i stavljaju na akcije. Mada taj basic je fino opremljen kako neko iznad rece.

    Sent from my 6045K using Tapatalk