All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kod mene komso radi sve, ima komoru, mikserei sve zivo.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovo se stalno dešava na alipašinom, aneksu, saraj polju i mojmilu, pogotovo u periodu Novembar/Decembar kad klošari provale nove gume.
    Komšiji u zgradi klepili jesenas i to 2 dana nakon što je postavio nove zimske.
    Zato se kupi za 45km lopov šaraf ( toliko su u Makbelu 4 komada) i na svaku felgu po jedan.
    Fol je i skinuti ratkape da klošari vide da nema ništa od skidanja felgi.
    Vjerovatno mi je zato i neki klošarčići zabio šaraf na rame gume
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja uzasa...
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ako nemaš garažu, nemoj kupovati ništa ozbiljno.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    ..........
     
  7. Almir

    Almir Komšija

    Ovo za felge je stvarno dno dna, jbg da hape oem fele 19,20 sa nekog auta koje idu ladno na piku za 2-5hilja oni nasli riskirati za 200km
    Bio malo na auto sajmu ispred bingo citija u tz, koji se održavao ovih dana i onako tanko, nadam se da će ovo nekad izrasti u nešto veće, ugl monotonija...najviše se zadržao na biciklima na kraju :D
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije ni prostor nesto velik za auto sajam, iza su bili i oni sa tuniranim autima. Sve je to tanko nesto al eto neka se nesto desava.

    Najjace mi bi kad prodavac za novog Dustera rece "nekvari se nikako" :D
    Ima ono 7 god garanciju al brate...
     
  9. heroic

    heroic Komšija

    Na Goli Otok pa da prenosi auto dio po dio sa jedne gomile na drugu, a onda sa druge nazad na prvu.

    Sto se tice ovog auto show-a u Tuzli, bolje da se ista desava nego nista, meni cak bilo krivo sto nisam mogao otici.
     
    Last edited: May 14, 2018
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Izgleda da ce biti Alfa 159 #fuckit #yolo :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Kad' vec bacaš pare, uzmi breru ili GT... hahaha. Sretno. Kada niko od nas nema muda za Alfu.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    heroic likes this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To su auta za osobe koje nisu u bracnim vodama ili su u krizi srednjih godina :)
    Za ostale nisu prakticni.
    Brera je dosta tvrdo auto i patnja je za voznju po nasim cestama, Xtrage je u Austriji tako da za njega taj dio nebitan.
     
    heroic likes this.
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma



    Gledati od 10:45
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Covjek vozi Audi e-tron Vision GT
    Gledati od 13:00 ko razumije njemacki naravno :) Inace cijeli kanal mu je odlican.
     
  15. Neraa

    Neraa Aktivista

    Ima li neko iskustva sa audijem a4 b8 konkretno me zanima 2.0 tdi sa 190hp i manuelnim mjenjacem?
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nevjerujem da ga iko sa foruma vozi. Inace luksuzno auto, sa tim motorom ide ko nevrijeme.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imho bolje onaj od 150 i automatik. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Eto i da se pohvalim uzeo sam novo prijevozno sredstvo. Dugo se trazilo i gledalo, ali se na kraju nesto naslo.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    I šta uze na kraju?
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Super, taj motor je beton, provjeren, pouzdano auto, jos facelift verzija, novije godista, tamam.