All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kod nas auto kupljeno, komplet knjižica i historija, bukvalno naljepnice sa displaya i dijelova sjedišta nisu skinute.
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    sad sam malo bacio oko i vidim da imaju neke akcije za 26-7 hilja nove al tu oko 30 se vrte izgleda... imaš garanciju tako da si rahat i nemaš dodatna ulaganja tipa veliki servisi gume i sl...
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  4. selvin

    selvin Moderator

    Ovaj sto si ti uzeo nov nije ispod 35 sigurno. Cestitke, odlican deal!
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to, da sam kupio u salonu ovaj 2018 god nov, ne bi prošao ispod 35. Ipak, mislim da će ubrzo više opadati jer dolazi nova generacija Ceed-a pa su zato i navalili sa akcijama da se riješe zaliha.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    15K na satu je stavrno nista. To je novo aut0. KIA je odlicna sto se ulozeno-dobivenog tice. Ne znam kakve su na servisu. Mi smo ih par gledali i vec samo pisao ovdje kako mi se carnival dopala.

    [​IMG]

    I +1 sto si uzeo benzinca.. hehe...
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @NAILS Sto ce ti Carnival, nemas zar obdaniste u kuci
     
    Sena likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nije meni. Ne bih nikad MPV.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nek ti je srecom. Super je auto. A da ti kazem u cemu je G7 bolji od ovog :)
    S golfom za godinu i 15k km ne bi ispusio 15k BAM. Sa aspekta te djevojke sto ti ga je prodala je katastrofa a sa tvog.... BINGO!

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Reventon likes this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma sigurno je neka tatina kcerkica,dosadio joj ovaj i hoce neko drugo...pa tata da se rijesi "krntije";daj sta das :D
    cestitke za auto i ovako nesto se jednom u zivotu ubode,da te dugo posluzi
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A možda je i sama zaradila pa kupila auto, pa sad hoće drugi auto ili nešto.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mozda ali malo vjerovatno :D
    dajes li ti nesto svoje tesko zaradjeno u pola cijene ?
    idemo u off...
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kome da idem da mi odradi full servis klime? Preporuke?
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Klima centar butmir... ostali su svi drugi..
     
    Vedo and Aldiin like this.
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala drug.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Vedo likes this.
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Joj jest mi i ovo presravanje, pogotovo Evropa što forsira gotovo ukidanje dizela. Pa siguran sam da jedan Mittal u Zenici za jedan dan više zagadi okolinu nego sva ta Euro 4 auta za mjesec dana ...
     
    aNaToMiC ! likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najbolja stvar što se može desiti je ukidanje skroz motora sa unutrašnjim sagorjevanjem, ovo je svakako dobar korak, za evropu, kod nas u najmanju ruku smiješno. Jednostavno nema smisla da se ovi grobovi mogu registrirati, a još uvijek se registruju i voze, a zaustavit će nekog sa novim vozilom jer je prekoračio 10kmh i srat mu radi neke sitnice, pa golf 1 koji se i sada normalno može vidjeti na našim cestama je potencijalni ubica na 40kmh kada ne može stati. Ali hajde, valjda i oni nisu vječni. A za zenicu, pa opet do države, uvjeren sam da se modernizacijom može duplo smanjiti zagađenje mada nemam pojma o tome.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Trebaju prvo podici standard u drzavi da ljudi imaju novca kupiti i servisirati ta novija auta. I onaj sa Golfom 2 bi rado vozio Golfa 7.
    A ako ih brine zagadjenost zraka, onda neka rijese ljudima grijanje zimi, privatna lozista su ti koji zagadjuju zrak. U Tuzli nista nisu ucinili od prosle zime koja je bila najzagadjenija kako znam za sebe.
    Da je samo do auta onda bi i ljeti bilo smoga.
    Ovako sve na teret obicnog covjeka.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sve se to moze rijesiti, samo treba love. I za grijanje i za aute.

    Na toplifikaciji ima posla narednih 20 godina da se radi, al sto prije pocnes, prije ce bit. Da je pola kuca spojeno na centralno, zrak bi bio barem duplo bolji.

    Problem auta se moze rijesiti tako sto drzava otkupi te krseve tipa Golf kec ili dvica i unisti ih. Te dic cijenu registracije svih auta ispod Euro 4 za 100%, postrozit kriterije na tehnickom. Tehnicke preglede ne dati istim firmama koje daju i police osiguranja, to je besmisleno.