All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Almir

    Almir Komšija

    to je taman za to vozilo ;)
    jedan kruzing mod slične kubikaže
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sta je sa falericnim piezo injektorima, nije samo problem sa lancima, citave serije koje sam naveo, losi injektori. BMW je skrtario, nisam cuo da mercedes ima timing chain probleme, ili falericne continental injektore. Drzali se ljudi provjerene prakse.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel ovo supruga vozila kad si se vraćo sa mora, 95 km/h prosjek. Rezerva se upalila, sramota, pa ja u svom životu nisam dotjerao auto na 60 km do benzinske. A šonjo sam kao i ti. Ili je to žena ograničila budžet. Loše je to za dizne, objasni ti ženi, da auto moraš ovako potjerati više od jednom godišnje koliko sad radiš. Dodji buraz na kafu u gradu, nasut ću ti pola rezervoara od sebe, ne mora ti žena znati, pa profuraj malo.
     
    Last edited: Sep 19, 2018
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ko vozio od vas one primjerke od 1.6 85KW i ovaj 2.0 133KW pa da ga pitam jel' puno ovoliko KW?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Zavisi gdje ćeš ga voziti, ako si tipični Bošnjo (a nadam se da nisi), ako si kupio auto ogromne snage da bi otišao ujutro na posao koji je udaljen 5 minuta, ili vozao kratke relacije po gradu, je više nego smijurija (smatram da to više šteti tim motorima, koji imaju dpf i džidže, zimi nikad radne temperature, garež se stvara u motoru i dr), a ako si kupio auto za izlaske vikendom ili međugradska ili duža gradska putovanja, to je vrhunska kupovina, odlično.
     
  6. Almir

    Almir Komšija

    vidis seljak da je u 95kmh prosjek, s kojeg mora gdje i kojom dijonicom, jebo te cojk moje zene
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije uopste puno 180KS za tu limuzinu od preko 1500kg. Pusti ti ove socijalne price, vozi i uzivaj.

    Pa Golf 5 star 12 godina je imao i do 200KS.
     
    NaLe! likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    95kmh prosjek je puno. Znači da se vozilo brzo :)
     
    Vedo likes this.
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel ovo po gradu, gdje si vozio da i ja mogu?. Ljudi sa biciklima naprave takav prosjek. Pusti ti ženu da vozi, moja cijeli dan može na mjenjaču da izdrži.
    Ali dotjerati auto u debelu rezervu, da i to čujem.
     
    Last edited: Sep 19, 2018
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Za vozikanje po gradu najmanje koristim auto. Na posao i s posla prevaljujem fine relacije svakodnevno. Danas sam odvezao prvu testnu voznju nakon kupovine vozila od 150 km uz prosjecnu potrosnju 6.1l. Auto jednostavno leti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  11. Almir

    Almir Komšija

    bilo je dozvoljeno koliko mozes, ugl desnom stranom furao jel su me p307 ostavljali u prasini :)
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Buraz ti si meni kralj, trebamo negdje kafu popiti. Nisam ja tako loš, tako mi žena kaže, mada kaže da je bilo i boljih.
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    kad si pio kafu sa s svojim direktorom ? ;)
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Prosle sedmice. Neda mu se nikako i on ima uglavnom problem sa biciklom. Kazem mu ja da se rijesi manuelca, on nece.
     
  15. Almir

    Almir Komšija

    eh reci nek te povede nekad na kafu, u krcmu al nije ona na planini vec ona pored autob stanice, pa da pijemo kafu, prije toga naravno pitaj zenu da nebi bilo...
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da mi je sresti biciklistu koji vozi prosječno 95km/h :)

    Drug ga je gulio kad je napravio ovu prosječnu. Ja do Pule ne nabijem ovo, a skoro sve autoput :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa sta ce me on voditi, kad mene moja zena vodi na kafe. Mi to samo sluzbeno. Rekao sam ti, mene zanimaju samo ovi koji voze talijanke, francuskinje, i sl. marke. A ti nisi nikakav cojk ako me bar malo ne oljagas na nekom druzenju, reci direktoru da smanji platu, reci mu da mu je mana takodje sto ne ganja nista sa strane (mislim na zene).
     
    Last edited: Sep 20, 2018
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ti haman u zivotu samo otisao na jedno putovanje, do te crne Pule, cim je svaki put spominjes, ne mijesaj mi se u troling.
     
  19. veki81

    veki81 Aktivista

    Na sta je ovaj forum spao zalosno :(.
     
    Qler likes this.
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Idem često i svaki put mi mrsko. Odoh sad opet u subotu... Sam do tamo poludim od dosade u autu.

    A pod guzicom imam nedavno sam računao, cca 500k km pređenih...možda malo manje, ali blizu sam...

    Sent from my Huawei P10 Plus