All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Danas sam vozio rx8 :) jebem ti dizela :)

    Sent from my Huawei P30
     
    Stevie_Ray and SamiRX-8 like this.
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Rotary je perverzija, steta sto je RX-8 nepouzdan.
    RX-7 mi je zelja, i pouzdaniji dosta, ali ostat ce vjerovatno samo zelja.
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Drugu izvučeš do kraja i komotno u šestu šaltaš :D
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma beton, tek negdje oko 6k tpm se razigra. Nisam je derao nije moje a vlasnik nije bio tu. Ne mogu biti djoner. Ali je bas milina. Ugasio muziku, otvorio prozore i lagano :)

    Sent from my Huawei P30
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koje osiguranje koristite?
    Jel najpovoljnije ili najsigurnije?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Trenutno Camelija... jer jaran radi sa njima... prije toga Sarajevo osiguranje...
     
  10. Tyger

    Tyger Aktivista

    Uniqa (osiguranje stana i vozila)
    Plus od firme imam osiguranje od ozljeda isto preko uniqe
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svi su u 5 deka, vidi koji ti nude popuste i gratise.
    Ja sam bio u Unica osiguranju 7 godina i nikada popusta nisam imao.
    Presao u Central prosle godine, dobio popust na tehnickom pregledu i besplatno karticu pomoc na putu.
    Ove godine nista od toga mi nisu ponudili, tako da cu sljedece godine vjerovatno mijenjati.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakva je procedura kod naplate kaska sto se tice ogrebotina na parkingu, isplati li se to ganjati, treba li policija raditi zapisnik?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    Idete tamo gdje imate konekcije :) njima trebaju useri -bonusi...vam brzina usluge to sve ide preko frendova onako evropski

    Za sitna oštećenja čekate kraj kaska i onda odete i prijavite, za policijski zapisnik ako pitaju (u biti ne treba) ali kažte da niste vidjeli oštećenje do danas...sredstva možete uzeti za saniranje ili za ne saniranje oštećenja :)
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li neko zna sta znaci lampica grijaca koja blinka u toku voznje. Bila mi se upalila dva puta, treci put upalio auto i nestala je. Odradio sam mu veliki i mali servis, ulja ima, rashladne tecnosti takodjer, gorivo sipam Q Max na Petrolu. Audi A3 2006 2.0 TDI je u pitanju.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako se ugasi kad startas onda nije do grijaca.

    Meni se to jednom desilo kada je otisao prekidac svjetla za kocnicu, nalazi se ispod papucice za kocnicu. Tako da prvo to testiraj, kada se upali lampica vidi jel ti rade stop svjetla.
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam u Sarajevo Osiguranje kasko osiguran. Ogrebao me neki papak u Zg, policija napravila zapisnik. Ponudili mi iz Osiguranja neku smijesnu cifru tipa 500 KM, ja odvukao u Kia ovlasteni oni napravili procjenu na 900 i nesto prema zapisniku iz osiguranja. Odem im u prostorije reko izvolite procjenu i na kraju tako i ispade, oni sve pokrili i dovidjenja.
     
    Alibegovic likes this.
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Najčešće stop prekidač, ali ništa bez dijagnostike. I nemoj gledat po tome rade li stop svjetla, prekidač ima duplu funkciju, svjetla mogu da rade, ali ECU ne dobija info o kočenju pa zato prijavljuje grešku.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
     
  19. Tyger

    Tyger Aktivista

    Trepćuća lampica grijača znači limp home mode može biti svašta nakači na dijagnostiku i neka se iščitaju kodovi ostalo je zabilježeno šta je.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Osjetio bi gubitak snage u limp modu.