All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dams82

    dams82 Komšija

    Meni samo nije jasno otkud ti da profulaš profesiju, ti si trebao radit u automobilskoj branši... Možda ti ne bi bilo dosadno... Jer te to očito zanima, a vidim i da se razumiješ, najbolje da vodiš neke statistike, tu ti nema ravnog, poznaješ ljude, imaš mnogo kolega koji ti pričaju iskustva itd... Da popuniš ovo vrijeme što nam provociraš kolegu Stevie Ray bez ikakvog razloga, nije ti prvi put, a totalno bez razloga...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Astra je top auto za sirotinju koja nema para da kupi pravo njemacko auto.
     
    Last edited: May 13, 2020
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dakle suze hahaha
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vala prije bi sirotinjsku astru nego seljačkog golfa :)

    Sent from my Huawei P30
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za*ebo si se u detaljima, pomijesao si moje auto sa nekim od kolega :D
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dosadio tale i Bogu i narodu sa svojim trolanjem.
    A i savjeti su mu vela havle.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Labudan :) [​IMG]

    Sent from my Huawei P30
     
    Ronaldo_9, dams82 and heroic like this.
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Fin pejzaz, ko RDR, jos da je pravo auto a ne ford :p
     
    Qler likes this.
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    FixOrRepairDaily - FORD :)

    Sent from my Huawei P30
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mnogo lici ovako sa strane na Lexus IS iz 2009., jos da mu je njegova pouzdanost :D

    Bas sam neki dan gledao takav IS 220d 2010., fina masina.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Na putu prema Puli :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci ne vrijedjas samo mene nego i Dinu.

    Stidi se, toliko si stvari izmislio i nalagao da to vise govori o tebi nego o meni ili Dini.

    Trol si i to svi znaju, al kakve probleme imas u glavi, to samo ti znas. I mozda tvoj psihijatar, al sumnjam da mu ides jer nista ti ta terapija ne pomaze. Mozda da nadjes nekog?

    BTW taj pezo u kojeg se kunes, to je obicna grobina, grob je bio i prije nego sto si ga kupio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Na putu prema Bjelašnici :)

    Sent from my Huawei P30
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Šta sam slagao, da si oćelavio ili da je astra loše auto, ili da je dino okrenuo jagnje.
    Dino je dingospo, mada ga brat puno brani po forumu bespotrebno, moram ja ženi reći da napravi profil pa da u duetu napadamo, i da me po potrebi brani.
    Meni je moj psihijatar rekao da vi ne postojite. a problema na sve strane od anksioznosti, do komšijinog Q7 što ga parkira radovno ispred ulaza.

    U pravu si, bio je grobina i ostao, zato smo kupili Opela da se dignemo na neki nivo a i da komšije vide. Šta ću, vozao bi i ja Audi da imam para, ovako vozam grobinu koju usput žena izabere.

    Znam ja da ti imaš moju sliku tetoviranu na ramenu.
     
    Last edited: May 13, 2020
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta ti je jadan, ja celav vec 10 godina, samo sto sam prije par promijenio friz.

    Dino mi je kao prijatelj pomogao da odaberem auto i hvala mu i ovim putem. Isao je sa mnom u Hercegovinu tada.

    A cak nisam ni sve servise radio kod Dine, bilo je nesto i u ovlastenom.

    Tale seres, poklopi se. Na Astri nisam izgubio ni priblizno koliko mislis a ni ulozio ni priblizno koliko mislis.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Dino je pravi dingospo i dobar čovjek. Nego da te pitam, jel bilo makar kakve hemije tad do Hercegovine.
    Nisam ja ništa rekao, ti si sam rekao da si platio astru gotovo 18k, prodao za 14k u međuvremenu uložio preko 1k na servise.
    Prosta matematika ali ne kao kod Vučića.
    Prije si imao dredove, hajd ba, žene vole ćelave ljude i sam sam ti takav.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Astra placena 14800KM. Nesto si ti pobrkao.

    Jedini “trosak” su bile gume i felge, to dvoje je bilo 500KM, veliki servis bio 330KM, par puta zamjena ulja po 60KM, jednom svi filteri i ulje 120KM, to je sve.

    Ne racunam sto sam kupio nove Bosch metlice za brisace ili NBU sijalice (a i jedno i drugo dobio veoma povoljno), to su cisto stvari da auto bude tip top.

    Volio bih da mi iduce auto bude kao Astra, jedini nacin da to osiguram je da kupim jos novije, tako ce i biti. Dvije-tri godine staro sa max 30 ili 40 hiljada na satu.

    Ko zna, mozda i posve novo, dobro se zaradjuje u ovoj Njemackoj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Almir

    Almir Komšija

    mislim koja poenta kupis novo auto pa gubis koliko hoces a nemas troska ulaganja godinama pa opet ljudi kupuju novo auto, a izgube dosta vise nego vecina sto uloze na polovno auto.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Izgubiš novca na novom autu al ne i vremena i živaca. Neko ima zivce a neko novce...

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I osim toga, neko bas hoce najnovije i najbolje. I sam sam takav, entuzijast za aute.

    Da mogu imao bih ne jedno novo auto, nego 5. Al jbg, nisam fudbaler...ubogi inzenjer...